Halfbrick 2013’De Bizi Oyuna Boğacak

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride yapımcısı 2013 yılında tam sekiz oyun çıkarmayı planlıyor.

Halfbrick geçen yılı popüler oyunlarını diğer platformlara uyarlama işleri ile uğraşarak geçirdi. Jetpack Joyride’ı Playstation Network’e, Fruit Ninja oyununu da Windows 8’e uyarlarlayıp oyuncu kitlesini genişleten firma, gözünü yeni oyunlara dikti.

Halfbrick yönetici Phil Larsen artık yepyeni oyunlar geliştirdiklerini söyledi. Bu oyunların bazılarının yakın zamanda duyurulması bekliyor. Larsen eğer oyun hazır değilse yayinlamayacaklarını söyledi. Ve devam etti: ” Paramızı boşa harcadiğimızı söylüyorlar. Biz şanslı bir konumda olduğumuzu düşünüyoruz. Biz ne istersek onu yaparız!”

Larsen mobil platform hakkında da açıklama yapti. “Biz ne kadar oyalanırsak teknoloji o kadar gelişiyor. Şu anki teknolojinin seneler önceki teknoloji ile arasında dağlar kadar fark var. O yüzden güncel oyunlar yapmaya çalışıyoruz. ”

Larsen duyurulmayan oyunlar hakkında da bilgi verdi.”Geliştirici ekibin yüzlerce prototipler üzerinde çalışıyor ve en beğendiğimiz oyunları bulmaya çalışıyoruz; bulduğumuz anda olabildiğince çabuk geliştirip ücretsiz oyunlar yayınlamak istiyoruz. Belki çok fazla zaman harcıyoruz ama oyun buna değiyor.”

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir