HAKKIMIZDA

Türkiye’deki oyuncular için içerik üreten, sektörün gelişmesi için çeşitli faaliyetlerde bulunan ve düzenlenen faaliyetlerde aktif rol alan Oyun Fest, aynı zaman da Türk Oyun Sektörü sınırları içerisinde gerçekleşen gelişmeleri de yabancı sektördaşlara aktarmaktadır. Yayın hayatına başladığı döneme nazaran çizgisini daha bağımsız bir düzene kaydıran Oyun Fest, kendisi gibi daha çok bağımsız oyun geliştiricilerinin oyunlarının tanıtılması özen göstermektedir.

Güncelleme: Yeni açılış haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun Fest Beyannamesi:

 1. Oyun Fest, oyuncuların meydana getirdiği bir eğlence oluşumdur.
 2. Oyun Fest ekibinde herkes eşittir, ekip üyelerinin arasındaki tek fark görev paylaşımında üstlenilen sorumluluklardır.
 3. Bu topraklarda herkes oyun oynar. Farklı dünya görüşleri olan birçok kişi, birleştirici unsur olarak oyunları temel alır.
 4. Oyun Fest, amaç olarak Türk oyuncusuna hizmet etmeyi ilk sıraya koyar. Gerekirse bu uğurda herkesle münakaşaya girebileceği gibi birliktelik de sağlayabilir.
 5. Oyun Fest için özgün yazılar, oyun dünyasında yaşananları okuruna aktarma ve oyunların incelenmesi önemli hususlardır.
 6. Oyun Fest nezdiden Türkiye’deki oyun geliştiricileri büyük imtiyazlara sahiptir.
 7. Oyun Fest için ziyaretçiler bir para kaynağı değil oyuncudur.
 8. Oyun Fest, ziyaretçisini ve iş ortaklarını kandırmaz.
 9. Oyun Fest internet yayın adabına uyar, etik ilkelerden asla şaşmaz.
 10. Oyun Fest, e-dram yapmaz gerçekleri açık ve net şekilde okuyucularına söyler.
 11. Oyun Fest kurucuları ve yazar kadrosu, oyuncudur ve oyuncular arasında var olmaya devam edecektir.
 12. Oyun Fest kaidelerine uymayan veya ters düşen yani OYUNCULARA ZARAR VEREN ekip üyesi, ziyaretçi, rakip, iş ortağı veya birliktelik kurulan herhangi biri korkusuzca tenkit edilir. Yapılan yanlışa göre gerekli yaptırımlar uygulanır.

NOT: Maddeler güncellenebilir. Şu an yayında olduğumuz BETA aşamasındaki duruşumuz budur…

Bu yazıyı paylaş :