Guild Wars 2’de Griffon İle Gökleri Fethetmeye Hazır Mısınız?

Guild Wars 2’de Griffon İle Gökleri Fethetmeye Hazır Mısınız?

Yoksa siz hala uçan bineğinizi edinmediniz mi?

Bildiğiniz üzere çok kısa bir süre önce Guild Wars 2’nin uzun süredir beklenen “Path of Fire” eklenti paketi çıkışını gerçekleştirmişti. Bu paket oyuna yeni bir sınıf veya ırk eklememesine rağmen, ana oyunun üzerine koydukları oyuncuları etkilemeye yetmişti. Zira oyuna Guild Wars 1 Nightfall döneminden tanıdığımız devasa bölgeler ve bu devasa bölgeleri keşfetmemizi çok daha kolay bir hale getirecek binekler eklenmişti.

Pek çok online oyunda, farklı binekler, ya kozmetik amaçlara yada yapımcıya fazladan gelir kaynağı olmaya hizmet ederken; Guild Wars 2 binekleri yeni yayınlanan ek paketin ayrılmaz bir parçası yaparak oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı istemişti. Açık açık söylemek gerekirse yaşattı da, görevlerin ve haritanın farklı alanlarını keşfetmek için envai çeşit birbirinden farklı yeteneklere haiz binekleri kullanmak güzel bir deneyim oldu.

Ek paketin yayımlanışının üzerinden çok vakit geçmemişti ki, Arenanet’in oyunculara yukarıdakilerden biraz daha fazlasını sunduğunu keşfettik. Oyunda bazı oyuncular uçuyordu, ama alışık olduğumuz gibi Gliderlar ile değil, bu sefer altların bir Griffon vardı. Oyuncular arasında yapılan ufak tefek bilgi alışverişleri ortaya çıkardı ki, Arenanet oyuna ek paketin hikayesini bitirenler için sürpriz bir binek olarak Griffon’u saklamıştı. Ek paketin görev dizisini bitiren oyuncular belli başlı eşyaları topladıktan sonra Griffonları ile uçuşa çıkabiliyorlardı.

Artık tek kişilik oyunların dahi senaryolarıyla ilgili her türlü detayı piyasaya sürdüğü şu günlerde böyle gizli detaylar insanı mutlu ediyor.

Sizlerde Griffon’u açmak istiyor lakin nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, oyunun şu bilgi sayfasından tüm detaylara erişebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Sea of Thieves Xbox One İnceleme

Sea of Thieves Xbox One İnceleme


OFD: 55.0%

Sea of Thieves Xbox One İnceleme

OFD: 55.0%

Ben denizde bir gemi, dalgalar vurur beni; ben ağaçta bir yaprak, rüzgar savurur beni… Olmadı sevgili okur, çok uğraştım ama olmadı. Dostun yarenliği iyi gelir dediler, bir de öyle denedim. Yeni tecrübelere, yeni seslere açık ol dediler, bir de yeni dostlar edinmekle zaman öldürdüm. Olmadı...

Bless Online’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Bless Online'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!


Bless Online'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Batıya gelişi merakla beklenen Bless Online için sonunda bir tarih verildi Bless Online batıya gelişi uzun zamandır sürüncemede olan kore yapımı MMO'lardan biri. Neredeyse aynı dönemde Kore çıkışını gerçekleştiren Black Desert dahi 2 seneye yakın zaman önce batıya, kısa süre önce de ülkemize...

Q.u.b.e 2 İnceleme

Q.u.b.e 2 İnceleme


OFD: 83.0%

Q.u.b.e 2 İnceleme

OFD: 83.0%

Qüp qüp oyunlar yapıyorlar yav Durun vurmayın. Başlığın oyunumuzla alakası yok, 2010 senesinde Minecraft’ın ilk betasını betasını gördüğümde aklımdan geçenlerdi bunlar. “Pikselleri sayılabilen, küp küp oyun yapmışlar lan” demiştim kendi kendime. Sonra ne olduysa oldu oyun patladı gitti...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir