Guild Wars 2’de Griffon İle Gökleri Fethetmeye Hazır Mısınız?

Guild Wars 2’de Griffon İle Gökleri Fethetmeye Hazır Mısınız?

Yoksa siz hala uçan bineğinizi edinmediniz mi?

Bildiğiniz üzere çok kısa bir süre önce Guild Wars 2’nin uzun süredir beklenen “Path of Fire” eklenti paketi çıkışını gerçekleştirmişti. Bu paket oyuna yeni bir sınıf veya ırk eklememesine rağmen, ana oyunun üzerine koydukları oyuncuları etkilemeye yetmişti. Zira oyuna Guild Wars 1 Nightfall döneminden tanıdığımız devasa bölgeler ve bu devasa bölgeleri keşfetmemizi çok daha kolay bir hale getirecek binekler eklenmişti.

Pek çok online oyunda, farklı binekler, ya kozmetik amaçlara yada yapımcıya fazladan gelir kaynağı olmaya hizmet ederken; Guild Wars 2 binekleri yeni yayınlanan ek paketin ayrılmaz bir parçası yaparak oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı istemişti. Açık açık söylemek gerekirse yaşattı da, görevlerin ve haritanın farklı alanlarını keşfetmek için envai çeşit birbirinden farklı yeteneklere haiz binekleri kullanmak güzel bir deneyim oldu.

Ek paketin yayımlanışının üzerinden çok vakit geçmemişti ki, Arenanet’in oyunculara yukarıdakilerden biraz daha fazlasını sunduğunu keşfettik. Oyunda bazı oyuncular uçuyordu, ama alışık olduğumuz gibi Gliderlar ile değil, bu sefer altların bir Griffon vardı. Oyuncular arasında yapılan ufak tefek bilgi alışverişleri ortaya çıkardı ki, Arenanet oyuna ek paketin hikayesini bitirenler için sürpriz bir binek olarak Griffon’u saklamıştı. Ek paketin görev dizisini bitiren oyuncular belli başlı eşyaları topladıktan sonra Griffonları ile uçuşa çıkabiliyorlardı.

Artık tek kişilik oyunların dahi senaryolarıyla ilgili her türlü detayı piyasaya sürdüğü şu günlerde böyle gizli detaylar insanı mutlu ediyor.

Sizlerde Griffon’u açmak istiyor lakin nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, oyunun şu bilgi sayfasından tüm detaylara erişebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu


Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Blake Jorgensen son zamanlarda çok tartışılan Star Wars Battlefront II için açıklamalarda bulundu. Star Wars Battlefront II, Electronic Arts'ın izlediği politikalar sebebiyle bugünlerde bolca konuşuluyor ve eleştiriliyor. Başlıca şans kutularının ve mikro...

Football Manager 2018 İnceleme

Football Manager 2018 İnceleme


OFD: 80.0%

Football Manager 2018 İnceleme

OFD: 80.0%

Yılların eskitemediği seri Football Manager'in yeni üyesi Football Manager 2018 bu sene neler vaat ediyor? Football Manager serisinin pek çok oyuncu için ayrı bir anlam taşıdığını söylemek mümkün. Uykusuz geçen geceler, saatlerce kafa yorulan taktikler ve transferler, istenmeyen maç sonuçları...

Playstore’un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı


Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

2017 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde Playstore yıl sonu kampanyaları adıyla sevilen pek çok oyunu indirimli fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Ülkemizin önde gelen dijital oyun platformlarından Playstore'da yıl sonuna yaklaşmamızla birlikte yeni kampanyalar başladı. Oyun dünyasının...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz