Guild Wars 2’de Griffon İle Gökleri Fethetmeye Hazır Mısınız?

Guild Wars 2’de Griffon İle Gökleri Fethetmeye Hazır Mısınız?

Yoksa siz hala uçan bineğinizi edinmediniz mi?

Bildiğiniz üzere çok kısa bir süre önce Guild Wars 2’nin uzun süredir beklenen “Path of Fire” eklenti paketi çıkışını gerçekleştirmişti. Bu paket oyuna yeni bir sınıf veya ırk eklememesine rağmen, ana oyunun üzerine koydukları oyuncuları etkilemeye yetmişti. Zira oyuna Guild Wars 1 Nightfall döneminden tanıdığımız devasa bölgeler ve bu devasa bölgeleri keşfetmemizi çok daha kolay bir hale getirecek binekler eklenmişti.

Pek çok online oyunda, farklı binekler, ya kozmetik amaçlara yada yapımcıya fazladan gelir kaynağı olmaya hizmet ederken; Guild Wars 2 binekleri yeni yayınlanan ek paketin ayrılmaz bir parçası yaparak oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı istemişti. Açık açık söylemek gerekirse yaşattı da, görevlerin ve haritanın farklı alanlarını keşfetmek için envai çeşit birbirinden farklı yeteneklere haiz binekleri kullanmak güzel bir deneyim oldu.

Ek paketin yayımlanışının üzerinden çok vakit geçmemişti ki, Arenanet’in oyunculara yukarıdakilerden biraz daha fazlasını sunduğunu keşfettik. Oyunda bazı oyuncular uçuyordu, ama alışık olduğumuz gibi Gliderlar ile değil, bu sefer altların bir Griffon vardı. Oyuncular arasında yapılan ufak tefek bilgi alışverişleri ortaya çıkardı ki, Arenanet oyuna ek paketin hikayesini bitirenler için sürpriz bir binek olarak Griffon’u saklamıştı. Ek paketin görev dizisini bitiren oyuncular belli başlı eşyaları topladıktan sonra Griffonları ile uçuşa çıkabiliyorlardı.

Artık tek kişilik oyunların dahi senaryolarıyla ilgili her türlü detayı piyasaya sürdüğü şu günlerde böyle gizli detaylar insanı mutlu ediyor.

Sizlerde Griffon’u açmak istiyor lakin nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, oyunun şu bilgi sayfasından tüm detaylara erişebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi – Yeni Oyun Geliyor!

Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!


Commandos Serisinin Hakları El Değiştirdi - Yeni Oyun Geliyor!

Ünlü oyun serisi Commandos'un tüm hakları Kalypso Media isimli şirket tarafından satın alındı ve yeni oyun için çalışmalar çok yakında başlıyor. Efsane strateji tabanlı savaş oyunu serisi Commandos için çok güzel haberler geldi. Uzun süredir haber alamadığımız serinin tüm yayın ve geliştirme...

CD MEDIA TÜRKİYE’NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU

CD MEDIA TÜRKİYE'NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU


CD MEDIA TÜRKİYE'NİN ÜLKE MÜDÜRÜ LEVENT ERTOĞLU OLDU

Nintendo, Türkiye'ye gümbür gümbür geliyor Video oyunları, yazılım ve donanım satış, pazarlama ve dağıtım alanlarında 25 yıllık deneyime sahip olan CD Media’nın Türkiye ofisine Ülke Müdürü olarak Levent Ertoğlu atandı. 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü bitiren Levent...

The Spectrum Retreat İnceleme

The Spectrum Retreat İnceleme


OFD: 75.0%

The Spectrum Retreat İnceleme

OFD: 75.0%

The Penrose Oteli'ne hoşgeldiniz, lütfen tatilinizin tadını çıkarın(!) Bundan iki yıl önce Dan Smith isimli 18 yaşında bir genç, geliştirdiği oyun prototipi sayesinde Genç Oyun Tasarımcıları kategorisinde BAFTA Ödülü kazanmayı başarmıştı. "Spectrum" adını verdiği bulmaca tarzındaki oyun...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir