GTA V PC Yolunda!

Rockstar Games’in dünya çapında milyonlarca hayranı tarafından sabırsızlıkla beklenen oyunları GTA V’in PC versiyonu E3’ün resmi sitesinde göründü!

Yapımcı firma Rockstar’ın bir türlü açıklamadığı Grand Theft Auto V’in PC versiyonu bir kez daha ortaya çıktı. Daha önce Amazon’da bir görünüp kaybolan GTA V PC versiyonu bu defa çok kısa bir süre sonra başlayacak olan E3 Fuarının resmi sitelerinden olan E3Insider‘da listelendi.

Bilindiği üzere Playstation 3 ve Xbox 360 kullanıcılarıyla buluşturulacağı kesinleşen oyunun bu defa PC adıyla birlikte anılması tüm oyuncuları heyecanlandırsa da Rockstar Games’ten yapılmış herhangi bir onaylama açıklaması yok. Bir ihtimal E3 Fuarı kapsamında yapılacak gösterimde sabırsızlıkla beklenen müjdenin verilebileceği düşünülüyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir