GTA Online’a Playerunknown’s Battlegrounds Modu Geldi

GTA Online’a Playerunknown’s Battlegrounds Modu Geldi

GTA Online için yeni çıkarılan The Smuggler’s Run güncellemesi ile oyuna Playerunknown’s Battlegrounds’ı andıran bir mod eklendi.

Rockstar Games’in düzenli içerik paketleri ile güncel tutmayı amaçladığı GTA Online için yayınlanan The Smuggler’s Run, geçtiğimiz gün ücretsiz olarak yayınlandı ve oyunculara sunuldu. Güncellemenin getirdiği yeni içerikler arasında en büyük dikkati Motor Wars isimli mod çekiyor.

Rockstar Games’in “hayatta kalmak için gerilim dolu bir mücadele” olarak tanımladığı mod, son zamanların en dikkat çeken oyunu Playerunknown’s Battlegrounds’ı akıllara getiriyor. Bu modda oyuncular en fazla dört takıma ayrılıp, haritanın çeşitli bölgelerine paraşüt ile geliyorlar. Haritada pek çok silah, mühimmat ve zırhlı araç bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla iş birliği yapmanın son derece önemli olduğu modda diğer takımları ortadan kaldıran oyunu kazanmış oluyor.

The Smuggler’s Run’da bulunan Motor Wars modunun PUBG’den esinlenildiğine dair herhangi bir resmi açıklama olmasa da bu durumu anlamak takdir edersiniz ki zor değil. Zaten GTA Online’ın da böylesine bir mod için son derece uygun bir yapıya sahip olduğu kolaylıkla söylenebilir.

The Smuggler’s Run, Motor Wars’a ek olarak yeni hava ve kara araçlarını oyun ekliyor. Helikopterler, it dalaşına uygun tarzda tasarlanmış uçaklar, hatta Soğuk Savaş Dönemi bombardıman uçakları oyuna ekleniyor. Kara araçları içinse klasik ve spor tarzda yeni modeller mevcut. Tabi karakteriniz için yepyeni kıyafetler eklendiğini de atlamayalım.

GTA Online’ın yeni güncellemesi The Smuggler’s Run şu an indirilebilir durumda. Yayınlanan fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
8
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Call of Duty WWII’nin PC Open Betası İçin Tarih Verildi

Call of Duty WWII'nin PC Open Betası İçin Tarih Verildi


Call of Duty WWII'nin PC Open Betası İçin Tarih Verildi

Minimum sistem gereksinimleri içeride! Sledgehammer Games Call of Duty WWII'nin hem PC beta tarihini hemde beta için gereken minimum sistem gereksinimlerini yayımladı. Steam üzerinden yayımlanacak olan open beta süreci 29 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında vuku bulacak. Beta sürecinde oyunun...

Wild West Online’ın Kapalı Alpha Aşaması Başladı

Wild West Online'ın Kapalı Alpha Aşaması Başladı


Wild West Online'ın Kapalı Alpha Aşaması Başladı

612 Games tarafından geliştirilen Wild West Online'ın kapalı alpha aşaması oyuna destek çıkmış oyuncular için başlatıldı. Aylar önce ortaya çıkan vahşi batı temalı bir oyunun görselleri akıllardan"Bu görüntüler Red Dead Redemption 2'ye mi ait?" sorusunun geçmesine sebep olmuştu. Ancak az bir...

Warframe’in Açık Dünya Güncellemesine Yeni Tanıtım

Warframe'in Açık Dünya Güncellemesine Yeni Tanıtım


Warframe'in Açık Dünya Güncellemesine Yeni Tanıtım

Eidolon yaylalarına yakından baktığımız bir video yayınlandı   Warframe son dönemlerde oldukça popüler olan bir oyun. Bu popülarite de yapımcı firmanın düzenli desteği ve oyuncuların, oyunun sunduğu F2P modelini benimsemiş olmasının da katkısı büyük. Bu olumlu faktörler oyunu...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz