GTA Online’a Playerunknown’s Battlegrounds Modu Geldi

GTA Online’a Playerunknown’s Battlegrounds Modu Geldi

GTA Online için yeni çıkarılan The Smuggler’s Run güncellemesi ile oyuna Playerunknown’s Battlegrounds’ı andıran bir mod eklendi.

Rockstar Games’in düzenli içerik paketleri ile güncel tutmayı amaçladığı GTA Online için yayınlanan The Smuggler’s Run, geçtiğimiz gün ücretsiz olarak yayınlandı ve oyunculara sunuldu. Güncellemenin getirdiği yeni içerikler arasında en büyük dikkati Motor Wars isimli mod çekiyor.

Rockstar Games’in “hayatta kalmak için gerilim dolu bir mücadele” olarak tanımladığı mod, son zamanların en dikkat çeken oyunu Playerunknown’s Battlegrounds’ı akıllara getiriyor. Bu modda oyuncular en fazla dört takıma ayrılıp, haritanın çeşitli bölgelerine paraşüt ile geliyorlar. Haritada pek çok silah, mühimmat ve zırhlı araç bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla iş birliği yapmanın son derece önemli olduğu modda diğer takımları ortadan kaldıran oyunu kazanmış oluyor.

The Smuggler’s Run’da bulunan Motor Wars modunun PUBG’den esinlenildiğine dair herhangi bir resmi açıklama olmasa da bu durumu anlamak takdir edersiniz ki zor değil. Zaten GTA Online’ın da böylesine bir mod için son derece uygun bir yapıya sahip olduğu kolaylıkla söylenebilir.

The Smuggler’s Run, Motor Wars’a ek olarak yeni hava ve kara araçlarını oyun ekliyor. Helikopterler, it dalaşına uygun tarzda tasarlanmış uçaklar, hatta Soğuk Savaş Dönemi bombardıman uçakları oyuna ekleniyor. Kara araçları içinse klasik ve spor tarzda yeni modeller mevcut. Tabi karakteriniz için yepyeni kıyafetler eklendiğini de atlamayalım.

GTA Online’ın yeni güncellemesi The Smuggler’s Run şu an indirilebilir durumda. Yayınlanan fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
8
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

THQ Nordic Ünlü Oyun Dağıtım Şirketini Satın Aldı

THQ Nordic Ünlü Oyun Dağıtım Şirketini Satın Aldı


THQ Nordic Ünlü Oyun Dağıtım Şirketini Satın Aldı

Video oyun dünyasının tanınan şirketlerinden THQ Nordic, 121 Milyon Euro'luk bir anlaşma karşılığında Koch Media'yı bünyesine kattı. Elinde bulundurduğu Darksiders serisi ile tanıdığımız THQ Nordic büyük bir atılım gerçekleştirdi. Video oyun dağıtım şirketlerinden Koch Media'yı 121 Milyon...

Crossing Souls İçin Demo Yayımlandı!

Crossing Souls İçin Demo Yayımlandı!


Crossing Souls İçin Demo Yayımlandı!

80'ler havasıyla dolup taşan aksiyon-macera oyunu için demo yayımlandı   Son dönemlerde, malumunuz, 3 boyutlu görsellere sahip oyunlardaki kalite standartının oldukça yukarılara tırmanması bağımsız 3D oyun projelerini ciddi manada etkiledi. Beklentileri karşılamak, pek çok geliştirici...

My Time at Portia İlk Bakış

My Time at Portia İlk Bakış


My Time at Portia İlk Bakış

Portia’da Günlerim; kum, deniz, güneş, keçiler, tavuklar ve sıcakkanlı insanlar Bilmeyenler veya bu oyunu radarına almamışlar için,My Time at Portia, Nintendo’nun meşhur oyun serisi Harvest Moon’un Fantastik dünyayla harmanlanmış hali olarak niteleyebileceğimiz bir yapım. Hatta bu bağlamda...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir