Gran Turismo Sport Yapımcıları Oyunlarının Kalitesinden Fazlasıyla Emin

Gran Turismo Sport Yapımcıları Oyunlarının Kalitesinden Fazlasıyla Emin

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Gran Turismo Sport, oyun içi tasarımlar açısından eşsiz bir yapım olmayı amaçlıyor.

Gran Turismo serisini ilk kez PlayStation 4’e taşıyacak olan Gran Turismo Sport, şimdiye kadar yayınlanan video ve resimler ile oyuncuları etkilemeyi başarmıştı. Araba ve çevre tasarımları açısından son derece iyi görünen grafikler en gerçekçi yarış oyunlarından biriyle karşı karşıya olduğumuzun habercisiydi. Oyunun geliştirici firması Polyphony Digital’ın CEO’su Kazunori Yamauchi de yaptığı son açıklamayla adeta diğer yarış oyunlarına meydan okudu.

Gran Turismo Sport’ta kullandığımız modeller muhtemelen PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarının ilerisindeki nesilleri de destekleyecek.” diyerek sözlerine başlayan Yamauchi bu oyun için geliştirdikleri modellerin ilerleyen zamanlarda gelecek konsollarda kullanılabileceği sinyallerini verdi. Ardından son derece detaylı tasarımlar ortaya koyduklarını vurgulayarak “Bu seviyedeki veriler bize muhtemelen 10 yıl kadar yetecektir. Çünkü modellerimizdeki detaylar ve hassasiyet dünyanın hiç bir yerinde mevcut değil.” açıklamasını yaptı.

Grafik açısından eşsiz bir deneyim meydana getirseler de bunun bazı limitleri olduğunu belirten Yamauchi, oyunun işitsel anlamda da yüksek seviyede olacağını açıkladı. “Ses açısından yapabileceğiniz şeylerin herhangi bir limiti yok. Yani verilebilecek emek için herhangi bir uç nokta bulunmuyor. Daha iyi hale getirmek istediğimiz pek çok şey mevcut […] Ses anlamında yapılabilecek şeylerde özgürlüğümüz çok daha fazla. Oyun içerisindeki işitsel imkanlar grafiklerle kıyaslandığında çok daha zengin.

Her ne kadar bunlar iddialı sözler olsa da Kazunori Yamauchi’nin cesur konuşmaktan kaçınmadığı bilinen bir gerçek. Ayrıca şimdiye kadar gösterilen oyun içeriği de Yamauchi için iyi bir dayanak noktası oluşturuyor. Tabi tüm bu sözlerin ne kadar doğru olduğunu oyun çıkış yaptığı zaman öğreneceğiz. Gran Turismo Sport’un 2017 yılının sonlarına doğru çıkış yapması bekleniyor.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Role Playing Yaparken Dikkat Edin


Role Playing Yaparken Dikkat Edin

Bir oyun ya da evren ile alakalı rol yaparak ilerlettiğiniz eğlenceniz baltalanırsa nasıl toparlarsınız? İşte size bir örnek. Öncelikle bu içeriğin kaynak (source) olarak https://yabgunizampasha.com olduğunu belirtelim. Daha fazla içerik, sadece oyun değik, kültür, dünya, tarih gibi nice...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir