Gran Turismo Sport PS4 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu 

Gran Turismo Sport PS4 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu 

Gran Turismo hayranlarının beklediği an nihayet geliyor! Gran Turismo Sport PlayStation 4 çıkış tarihi ve oynanış videosu paylaşıldı.

Londro’daki özel br etkinlikte, Polyphony Digital CEO’su Kazunori Yamauchi, Gran Turismo Sport’un 15 Kasım 2016’da PS4 için çıkış yapacağını duyurdu. Ancak Avrupa ve İngiltere çıkış tarihi sırasıyla 16 Kasım ve 18 Kasım olarak açıklandı.

Çevrim içi kıyasıya mücadeleler ve dünyadaki ilk yarış deneyimi sunan GT Sport, FIA (Federation International Automobile) merkezli uluslararası motorsportlarının en yüksek aksiyonunu oyuncuya sunacak. Oyuncular kendi ülkeleri adına, çoklu yarış sınıflarının favori yapımlarıyla yarışabilecek. GT3, Prototype, Rally ve dahası GT Sport’ta yer alacak.

Ek olarak, GT Sport’u ön siparişle satın alan oyunculara verilecek hediyeler de açıklandı. Ford Mustang Group B Rally Car, Toyota FT-1 Vision GT Group 3 ve Peugeot 908 HDi FAP LMP1 ön sipariş hediyeleri olacak.

Oyunu PlayStation Store’dan satın alan oyuncular GT temalı PS4 avatarları, GT Sport dinamik teması ve 500.000 dolar oyun içi kredi sahibi olacak.

GT Sport Limited Edition

Gran Turismo Sport’un PS4 Limited Edition’ı 69.99 dolar fiyatla satılacak. Ancak bu ürün 130 dolar değerinde ek içeriklere sahip olacak.

  • GT Sport Starter Pack (8x araç):  GT4, Rally ve dahasına anında erişim sağlanabilecek.
  • 1 milyon dolarlık oyun içi kredi: Oyuncular bu parayla garajlarını inşa edebilecek ve özelleştirebilecekler.
  • Livery Sticker Pack: Farklı logolar ve markalar bonus olarak oyuna eklenecek.
  • 30x PS4 GT Sport Temalı Avatarlar: GT Sport araçlarına özgü avatarlar.
  • Yarış Miğferi: Yarışçı profilini özelleştirmek için imkân tanıyacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır

Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır


Mortal Kombat 11 İncelemesi Hazır

Efsane serinin en yeni halkası Mortal Kombat 11 başarılı bir yapım mı? Cevabı incelememizde. Bundan tam 27 yıl önce piyasaya giriş yapan Mortal Kombat, oyun dünyasında bir dönüm noktası olmayı başarmıştı. Street Fighter, Tekken gibi seriler beraberinde oyun piyasasını domine etmeyi başaran...

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin


Çıkmadan Imperator Rome Hakkında Bilgi Edinin

Satışa sunulmadan yeni devasa strateji oyunu Imperator Rome'u bizden öğrenin. "Paradox’un yeni eseri Imperator Rome’u çıkmadan oynuyor, sizler için tecrübe ediyoruz. Devasa strateji oyunu denince akla uzun yıllardır Paradox dışında başka bir firma gelmiyor. Geliştirdikleri oyunlar...

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi


PlayStation 5 Hakkındaki İlk Bilgiler Geldi

PlayStation 4’ün Sistem Mimarisi Lideri olan Mark Cerny, gerçekleştirdiği röportajda PlayStation 5 hakkında ilk bilgileri açıkladı. Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde birkaç yıldır çalıştığını hepimiz biliyoruz. Ancak şimdiye dek birkaç ima ve sızıntı dışında elimize pek...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir