Gran Turismo Sport PS4 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu 

Gran Turismo Sport PS4 Çıkış Tarihi ve Oynanış Videosu 

Gran Turismo hayranlarının beklediği an nihayet geliyor! Gran Turismo Sport PlayStation 4 çıkış tarihi ve oynanış videosu paylaşıldı.

Londro’daki özel br etkinlikte, Polyphony Digital CEO’su Kazunori Yamauchi, Gran Turismo Sport’un 15 Kasım 2016’da PS4 için çıkış yapacağını duyurdu. Ancak Avrupa ve İngiltere çıkış tarihi sırasıyla 16 Kasım ve 18 Kasım olarak açıklandı.

Çevrim içi kıyasıya mücadeleler ve dünyadaki ilk yarış deneyimi sunan GT Sport, FIA (Federation International Automobile) merkezli uluslararası motorsportlarının en yüksek aksiyonunu oyuncuya sunacak. Oyuncular kendi ülkeleri adına, çoklu yarış sınıflarının favori yapımlarıyla yarışabilecek. GT3, Prototype, Rally ve dahası GT Sport’ta yer alacak.

Ek olarak, GT Sport’u ön siparişle satın alan oyunculara verilecek hediyeler de açıklandı. Ford Mustang Group B Rally Car, Toyota FT-1 Vision GT Group 3 ve Peugeot 908 HDi FAP LMP1 ön sipariş hediyeleri olacak.

Oyunu PlayStation Store’dan satın alan oyuncular GT temalı PS4 avatarları, GT Sport dinamik teması ve 500.000 dolar oyun içi kredi sahibi olacak.

GT Sport Limited Edition

Gran Turismo Sport’un PS4 Limited Edition’ı 69.99 dolar fiyatla satılacak. Ancak bu ürün 130 dolar değerinde ek içeriklere sahip olacak.

  • GT Sport Starter Pack (8x araç):  GT4, Rally ve dahasına anında erişim sağlanabilecek.
  • 1 milyon dolarlık oyun içi kredi: Oyuncular bu parayla garajlarını inşa edebilecek ve özelleştirebilecekler.
  • Livery Sticker Pack: Farklı logolar ve markalar bonus olarak oyuna eklenecek.
  • 30x PS4 GT Sport Temalı Avatarlar: GT Sport araçlarına özgü avatarlar.
  • Yarış Miğferi: Yarışçı profilini özelleştirmek için imkân tanıyacak.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama…

Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...


Peak Games Geçtiğimiz Geceye Damgasını Vurdu, Ama...

Yayınlanan reklam filmi büyük dikkat çekti, ancak kısa süre sonra özgün olmadığı ortaya çıktı. Peak şimdi ise süreci yargıya taşımaya hazırlanıyor. 2010 yılında İstanbul'da kurulan ve mobil uygulama alanında dünya çapında bir üne kavuşan Peak, yeni dönem hedeflerini anlatmak üzere geçtiğimiz...

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular


Bir Başarı Hikayesi: Önce Mod Yaptılar Sonra Kendi Stüdyolarını Kurdular

Mount & Blade: Warband için mod geliştirerek yola çıkan yedi kişilik ekip, en nihayetinde kendi oyun stüdyosunu açmayı başardı. PC Gamer'dan Tom Bedford, bizim de yerli oyun geliştiricilere ısrarla ilettiğimiz "mod yapın, sonra oyununuzu yaparsınız" söylemini destekleyen bir gerçeği...

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi


Oyunfest Haftalık Oyun Gündemi

Oyun dünyasında olup bitenler, bu hafta çıkışını gerçekleştiren oyunlar ve çok daha fazlası Oyun dünyasının nabzını cumadan cumaya tuttuğumuz haftalık gündemimize hoşgeldiniz Metro Exodus’un ön yükleme seçeneği Steam’e gelirken, Epic Store’u pas geçti Malumunuz, Metro Exodus'un...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir