From Software’den Dark Souls II’ye DLC Bombardımanı

Dark Souls II cephesinde season pack sürprizi! Gerçi bunlara DLC demeyi yakıştıramıyoruz ama…

From Software Facebook üzerinden, sevilen oyun Dark Souls II için 3 yeni DLC’yi, ilk DLC görüntüleriyle ve etkileyici bir videoyla (en altta) müjdelendi. Genel adı “The Lost Crowns Trilogy” (Kayıp Taçlar Üçlemesi) olan DLC’lerin her biri için 3 farklı tarih, resimler ve ilk DLC için kuş bakışı tarzında bilgiler verildi.

DS2 DLC1
Crown of the Sunken King

 

İsmi Crown of the Sunken King olan ilk DLC 22 Temmuz’da PC ve XBOX360, 23 Temmuz’da da PS3 için çıkışını yapacak ve sizi bir zamanlar Drangleic Kralı Venrick’in sahip olduğu taçları bulmanız için Dark Souls evreninde tamamiyle yeni bir dünyaya götürecekmiş. Dahada ötesi, bu yer altı mağarasında basamaklı (Aztek) piramitler geniş bir alan kaplıyormuş ve söylenene göre bu tarihi taçlar değerinden dolayı hiç bir şekilde korumasız bırakılamazmış.

Crown of the Old Iron King
Crown of the Old Iron King

2. DLC olan Crown of the Old Iron King ise 26 Ağustos’da PC ve XBOX360, 27 Ağustos’da da PS3 için çıkışını yapacakmış.

Crown of the Ivory King
Crown of the Ivory King

 

3. DLC’ye gelecek olursak ismi Crown of the Ivory King olup 23 Eylülde PC ve Xbox, 24 Eylül’de de PS4 için çıkışını yapacakmış.

Maalesef 2. ve 3. DLC hakkında verilen bilgiler bunlardan öteye gitmiyor ama tüm DLC’lere tek seferde sahip olmak isterseniz bugünden itibaren Steam ve PSN üzerinden satın alabileceğiniz bir Season Pass duyuruldu, ne yazıkki XBOX 360 için henüz bir bilgi yok.

Bana daha çok The Lost Crown ek paketini 3’e bölmüşler gibi geldi bana. Her ne kadar böyle düşünsem de, ilk Dark Souls’a baktığımda bir DLC’nin bile tek başına bir ek paket olduğunu söylersem yalan olmaz diye düşünüyorum. Bundan sonra bize düşen şey beklemek, hele birde benim gibi bir Dark Souls hayranıysanız bu bekleyiş size daha tatlı gelecektir.

Dark Souls II incelememize buradan erişebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Ömer Kemal Kutsal

Herşeyi öğrenmeye çalışan, her konuda fikir sahibi olmaya çalışan bir yazarımızdır kendileri. "Kendinden bahsetsene oğlum" dendiğindede öyle ot gibi kalır ortalıkda.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir