FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS türündeki oyunlarda tecrübeye sahip isimlerinden oluşan Midwinter Entertainment’ın ilk oyunu Scavengers açığa çıktı.

Halo serisine geliştirdiği oyunlarla tanınan 343 Industries’de stüdyo şefi olarak görev yapan Josh Holmes, 2016 yılında kendi gibi FPS oyunlarında tecrübeli isimlerden oluşan bir grup ile Midwinter Entertainment’ı kurmuştu. Midwinter’ın ilk oyunu olacak FPS türündeki Scavengers da bugün yayınlanan bir video beraberinde duyuruldu.

Halo 5: GuardiansBattlefield 1Halo 4Battlefield 4Halo: ReachBattlefield 3 ve Call of Duty: WWII gibi oyunlarda görev almış kişiler tarafından geliştirilen Scavengers, takım savaşlarına imkan veren çok oyunculu bir deneyim sunacak. Halo 5: Guardians’taki Warzone modunun temellerini barındıracak oyun post apokaliptik bir temaya sahip olacak. Yakın gelecekte gerçekleşen bir dizi olay sebebiyle dünya yeni bir buzçağına girer. Bu koşullar altında biz de savaşçımız beraberinde hem bu zorlu koşullara hem de amansız düşmanlara karşı mücadele vereceğiz.

Takım oyunu ve işbirliği mekaniklerinin ön plana çıkacağı oyun keşif, hayatta kalma ve muharebe unsurlarının bir karışımı olacak. Oyun içerisinde iki takıma ayrılacak oyuncular hem birbirleriyle hem de çok yönlü yapay zeka düşmanlarla mücadele edecekler. Unreal Engine 4 tarafından geliştirilen Scavengers aynı zamanda SpatialOS geliştirme aracını kullanacak. Bulut tabanlı oyun geliştirme platformu olan SpatialOS sayesinde “büyük ve canlı bir dünyada hem gerçek oyuncuların hem de yapay zeka düşmanların etkileşimi sayesinde uzun süreli ve çok çeşitli bir oynanış” sağlanacağı aktarılıyor.

Scavengers için belirlenmiş herhangi bir çıkış tarihi yok. Ancak Midwinter ekibi 19-23 Mart’ta gerçekleşecek GDC 2018’e katılacak. Bu sebeple oyun hakkında ayrıntılı bilgileri ve muhtemel bir çıkış aralığını konferanstan bekleyebiliriz. Oyun için yayınlanan videoyu ve konsept tasarımları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Battlefield V Yapımcısı DLC’ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti


Battlefield V Yapımcısı DLC'ler ve Battle Royale Modundan Bahsetti

Battlefield V yapımcı ekibi oyunda yer alacak ücretsiz DLC'lerden bahsedip neden Battle Royale modunu oyuna eklediklerini açıkladılar. Seriyi tekrardan İkinci Dünya Savaşı atmosferine taşıyacak olan Battlefield V çıkmadan bile çokça tartışılmayı başarıyor. Electronic Arts'tan beklenmeyecek...

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti


Dünya Sağlık Örgütü Oyun Bağımlılığını Hastalık Olarak Kabul Etti

Birleşmiş Milletler'e bağlı olan Dünya Sağlık Örgütü aldığı son karar beraberinde oyun bağımlılığını akıl hastalığı olarak sınıflandırdı. Aşırı uzun sürelere yayılan veya aralıksız devam eden video oyun oynama seansları uzunca bir süredir hem ruh hem de beden sağlığına tehdit olarak...

Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu

Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu


Playstore Yeni İndirim Kampanyalarını Duyurdu

Playstore, geniş oyun yelpazesindeki bazı ürün ve serilerin indirime girdi. Bayram, Dünya Kupası ve okulların kapanışı gibi hususlarda oyuncuları unutmayan Playstore, üç yeni kampanya duyurdu. Peki hangi oyunlarda indirimler mevcut? Football Manager Kampanyası ile Football Manager 2018 ve...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir