FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS türündeki oyunlarda tecrübeye sahip isimlerinden oluşan Midwinter Entertainment’ın ilk oyunu Scavengers açığa çıktı.

Halo serisine geliştirdiği oyunlarla tanınan 343 Industries’de stüdyo şefi olarak görev yapan Josh Holmes, 2016 yılında kendi gibi FPS oyunlarında tecrübeli isimlerden oluşan bir grup ile Midwinter Entertainment’ı kurmuştu. Midwinter’ın ilk oyunu olacak FPS türündeki Scavengers da bugün yayınlanan bir video beraberinde duyuruldu.

Halo 5: GuardiansBattlefield 1Halo 4Battlefield 4Halo: ReachBattlefield 3 ve Call of Duty: WWII gibi oyunlarda görev almış kişiler tarafından geliştirilen Scavengers, takım savaşlarına imkan veren çok oyunculu bir deneyim sunacak. Halo 5: Guardians’taki Warzone modunun temellerini barındıracak oyun post apokaliptik bir temaya sahip olacak. Yakın gelecekte gerçekleşen bir dizi olay sebebiyle dünya yeni bir buzçağına girer. Bu koşullar altında biz de savaşçımız beraberinde hem bu zorlu koşullara hem de amansız düşmanlara karşı mücadele vereceğiz.

Takım oyunu ve işbirliği mekaniklerinin ön plana çıkacağı oyun keşif, hayatta kalma ve muharebe unsurlarının bir karışımı olacak. Oyun içerisinde iki takıma ayrılacak oyuncular hem birbirleriyle hem de çok yönlü yapay zeka düşmanlarla mücadele edecekler. Unreal Engine 4 tarafından geliştirilen Scavengers aynı zamanda SpatialOS geliştirme aracını kullanacak. Bulut tabanlı oyun geliştirme platformu olan SpatialOS sayesinde “büyük ve canlı bir dünyada hem gerçek oyuncuların hem de yapay zeka düşmanların etkileşimi sayesinde uzun süreli ve çok çeşitli bir oynanış” sağlanacağı aktarılıyor.

Scavengers için belirlenmiş herhangi bir çıkış tarihi yok. Ancak Midwinter ekibi 19-23 Mart’ta gerçekleşecek GDC 2018’e katılacak. Bu sebeple oyun hakkında ayrıntılı bilgileri ve muhtemel bir çıkış aralığını konferanstan bekleyebiliriz. Oyun için yayınlanan videoyu ve konsept tasarımları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Red Dead Redemption 2’nin Multiplayer Modu Açığa Çıktı!

Red Dead Redemption 2'nin Multiplayer Modu Açığa Çıktı!


Red Dead Redemption 2'nin Multiplayer Modu Açığa Çıktı!

Red Dead Redemption 2'nin multiplayer modu 'Red Dead Online' hakkında ilk bilgiler verildi. Yılın en çok beklenen oyunlarından olan Red Dead Redemption 2 için artık son bir aya doğru yaklaşıyoruz. Oyunun hikaye modu hakkında elimizde pek çok bilgi bulunuyordu ve Ağustos'un ikinci haftasında...

Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri İçin Adaylıklar Belli Oldu

Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri İçin Adaylıklar Belli Oldu


Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri İçin Adaylıklar Belli Oldu

15 ülkenin katılımıyla düzenlenen Orta & Doğu Avrupa Oyun Ödülleri'nde aday olmaya hak kazanan yapımlar belli oldu. Orta ve Doğu Avrupa ülkelerindeki oyun geliştiricilerinin ödüllendirilmesini ve firmalar arasındaki iletişimin güçlendirilmesini amaçlayan Orta & Doğu Avrupa Oyun...

Alan Wake Dizi Oluyor!

Alan Wake Dizi Oluyor!


Alan Wake Dizi Oluyor!

Sevilen aksiyon/korku oyunu Alan Wake televizyon dizisi olarak karşımıza çıkacak.  İlk olarak 2010 yılında Xbox 360, ardından da 2012 yılında PC için yayınlanan aksiyon/korku oyunu Alan Wake oldukça sevilen bir yapım olmayı başarmıştı. Alan Wake ismindeki popüler korku yazarının ilham arayışı...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir