FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS türündeki oyunlarda tecrübeye sahip isimlerinden oluşan Midwinter Entertainment’ın ilk oyunu Scavengers açığa çıktı.

Halo serisine geliştirdiği oyunlarla tanınan 343 Industries’de stüdyo şefi olarak görev yapan Josh Holmes, 2016 yılında kendi gibi FPS oyunlarında tecrübeli isimlerden oluşan bir grup ile Midwinter Entertainment’ı kurmuştu. Midwinter’ın ilk oyunu olacak FPS türündeki Scavengers da bugün yayınlanan bir video beraberinde duyuruldu.

Halo 5: GuardiansBattlefield 1Halo 4Battlefield 4Halo: ReachBattlefield 3 ve Call of Duty: WWII gibi oyunlarda görev almış kişiler tarafından geliştirilen Scavengers, takım savaşlarına imkan veren çok oyunculu bir deneyim sunacak. Halo 5: Guardians’taki Warzone modunun temellerini barındıracak oyun post apokaliptik bir temaya sahip olacak. Yakın gelecekte gerçekleşen bir dizi olay sebebiyle dünya yeni bir buzçağına girer. Bu koşullar altında biz de savaşçımız beraberinde hem bu zorlu koşullara hem de amansız düşmanlara karşı mücadele vereceğiz.

Takım oyunu ve işbirliği mekaniklerinin ön plana çıkacağı oyun keşif, hayatta kalma ve muharebe unsurlarının bir karışımı olacak. Oyun içerisinde iki takıma ayrılacak oyuncular hem birbirleriyle hem de çok yönlü yapay zeka düşmanlarla mücadele edecekler. Unreal Engine 4 tarafından geliştirilen Scavengers aynı zamanda SpatialOS geliştirme aracını kullanacak. Bulut tabanlı oyun geliştirme platformu olan SpatialOS sayesinde “büyük ve canlı bir dünyada hem gerçek oyuncuların hem de yapay zeka düşmanların etkileşimi sayesinde uzun süreli ve çok çeşitli bir oynanış” sağlanacağı aktarılıyor.

Scavengers için belirlenmiş herhangi bir çıkış tarihi yok. Ancak Midwinter ekibi 19-23 Mart’ta gerçekleşecek GDC 2018’e katılacak. Bu sebeple oyun hakkında ayrıntılı bilgileri ve muhtemel bir çıkış aralığını konferanstan bekleyebiliriz. Oyun için yayınlanan videoyu ve konsept tasarımları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
11
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi


Metro 2033 İçin Çıkarılması Planlanan Film İptal Edildi

2016 yılında duyurulan Metro 2033 filmi, senaryo konusunda yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle iptal edildi. Hem kitaplarıyla hem de oyunlarıyla kendine güzel bir hayran kitlesi oluşturan Metro için 2016 yılında bir sinema filmi çekileceği duyurulmuştu. Kitap serisinin yazarı Dmitry...

Witcher Serisinin Crossover’ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!


Witcher Serisinin Crossover'ları Durdurak Bilmeden Devam Ediyor!

Geralt'ın bu sefer hangi oyuna misafir olduğuna inanamayacaksınız Tamam tamam, aslında inanması zor değil, sadece şaşırtıcı. Zira Geralt'ın bu seferki durağı, Soulcalibur VI'nın aksine, kendi mesleğine inanılmaz yakın bir oyun serisi. Böyle en bol canavarlısından, bol aksiyonlu bir...

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!


Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu Conan Unconquered Duyuruldu!

Petroglyph Games tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Conan Unconquered sinematik fragman eşliğinde duyuruldu. Funcom tarafından geliştirilen ve 2018'in ikinci çeyreğinde oyunculara sunulan Conan Exiles'ın ardından Barbar Conan fırtınası hız kesmeden devam ediyor. Adlarını...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir