Forza Motorsport 7’nin Demosu Yayınlandı

Forza Motorsport 7’nin Demosu Yayınlandı

Xbox One ve Windows 10’a özel olarak çıkışını gerçekleştirecek Forza Motorsport 7’nin demosu iki platform için de yayınlandı.

Yarış oyunları dünyasının en çekişmeli rekabetlerinden birine tanıklık etmemize çok az bir zaman kaldı. Bir tarafta Microsoft’un gözdesi Forza Motorsport 7, diğer tarafta PlayStation 4’e özel yayınlanacak Gran Turismo Sport. Bu senenin en iyi yarış oyunu hangisi olacak diye beklerken 3 Ekim’de çıkacak Forza Motorsport 7 için Microsoft geçtiğimiz saatlerde bir demo sürümü yayınladı.

Demo içerisinde oyuncular üç farklı sürüş tecrübesi yaşama imkanına sahip. Porsche 911 GT2 RS ile Jebel Hafeet Geçidi’ni keşfedebilir, Mercedes Tankpool ile Mugello Pisti’nin altını üstüne getirebilir ve Nissan Nismo GT-4 LM ile yarış dünyasının en şöhretli -hatta kötü şöhretli- pistlerinden Nurburgring’de turlar atabilirsiniz. Ayrıca PC oyuncuları için hazırlanan Benchmark Testi ile oyunun sisteminizde nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Buna ek olarak geçtiğimiz gün Forza Motorsport 7’nin ilk gün yamasının boyutu açıklandı. Oyunun Blu-ray diski 45 GB olacakken çıkacak ilk gün yaması tam 50GB. Yani oyun toplamda 95 GB’lık bir alanı kaplayacak. Güncellemeyi indirmeden de oyun içerisindeki pek çok içeriğe ulaşmanız mümkün. Ancak kariyer modunda ilerleme, yeni ödüller ve etkinlikler gibi fırsatlar için güncellemeyi indirmeniz zorunlu. Geliştirici Turn 10 Studios oyunun ilk çıktığında 700’den fazla araba, dünyanın farklı bölgelerinden 32 ayrı pist, Forza Sürücüler Kupası’nda kariyer modu ve pek çok çevrim-içi özellik içereceğini açıkladı.

Gümbür gümbür gelen Forza Motorsport 7’nin demosunu Xbox One ve Windows 10 yüklü PC için Microsoft’un resmi sitesinden indirmeniz mümkün. Oyunun tam sürümü ise 3 Ekim’de çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca dün Xbox’ın resmi YouTube kanalından yayınlanan fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Pandemic Express Nasıl Olmuş?

Pandemic Express Nasıl Olmuş?


Pandemic Express Nasıl Olmuş?

Gelecek vaat eden bir erken erişim daha: Pandemic Express – Zombie Escape. Bir başka erken erişim oyununu gösteriyorum size. Videoları ile dikkatimi cezbeden oyunu geçen oynadım, akabinde kısa bir süre önce Twitch’te canlı yayınını yaptım. Gayet eğlenceliydi, yayın da oyun da. Video...

Total War Three Kingdoms’da Nasıl Asker Üretiliyor?

Total War Three Kingdoms'da Nasıl Asker Üretiliyor?


Total War Three Kingdoms'da Nasıl Asker Üretiliyor?

Çin'de İmparator olmak kolay değil. Çin’i yönetmek istiyorsanız, bu koca kadim coğrafyayı kontrol altında tutmak ve rakiplerden arınmak için ordularınızın korku salması lazım. Karşı unsurları bertaraf etmek için dayanıklı, her savaş türüne hazırlıklı olması lazım. Peki bunu nasıl...

Trials of Fire’a Bir Bakış Attık

Trials of Fire'a Bir Bakış Attık


Trials of Fire'a Bir Bakış Attık

Trials of Fire İlk Bakış. Erken erişimin meyvelerinde bugün... Erken erişime çıkışını gerçekleştirmiş oyunlar üzerine yazdığım her ilk bakışta değindiğim bir husus var: erken erişim her zaman kötü değildir. Erken erişim nitelikli geliştiriciler ve oyunları için , normal şartlar altında...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir