FIFA 18’in Yolculuk Modu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

FIFA 18’in Yolculuk Modu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

İlk sezonuyla beğeni toplayan Alex Hunter’ın hikayesi FIFA 18 ile devam ediyor. Genç yıldız bu sefer dünyanın en büyük kulüplerinde oynama şansı bulacak.

FIFA 17’nin beğenilen “Yolculuk” modunda Alex Hunter isimli genç yeteneğin kontrolünü devralıyor ve Premier Lig’de başarı basamaklarını adım adım çıkmasını sağlıyorduk. FIFA 18 ile de ikinci sezonunu göreceğimiz mod için EA Sports tarafından bir hikaye fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz sezon oynadığı güzel futbolla tüm dünyanın dikkatini çeken Alex Hunter’a bu kez dünyanın en ünlü kulüpleri talip olacak. Bu kulüpler sayesinde Antoine Griezmann, Thierry Henry, Dele Alli, Rio Ferdinand, Thomas Müller, ve Cristiano Ronaldo gibi marka isimlerle tanışma şansımız olacak. Hikaye boyunca tanıştığımız yeni karakterlerle kısa ve birbirinden bağımsız hikayeler yaşayacağız.

Maçlar içerisinde oyunculara çeşitli kısa vadeli görevler verilecek. Bu görevler yapıldığı takdirde beceri hareketleri, sosyal medya takipçisi gibi ödüller kazanacağız. Geçen sezon olduğu gibi gene seçimler yapmamız gerekecek. Ancak seçimlerin etkileri bu sefer daha keskin bir şekilde hissedilecek ve Alex’in kariyerine yön verecek. Ayrıca Yolculuk modunun bu sezonunda Alex’i kişiselleştirme imkanımız mevcut. Saç stilini değiştirebilir, vücuduna dövmeler yaptırabilir, hatta hangi ayağının daha güçlü olacağını seçebiliriz.

FIFA 18 PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 platformları için 29 Eylül 2017’de çıkışını yapacak. Ancak PlayStation 3 ve Xbox 360’da Yolculuk modunun bulunmadığını hatırlatalım. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan yeni fragman ile baş başa bırakalım.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Battle Royale Türünü Orta Çağ Savaşlarıyla Birleştiren Oyun: Valhall

Battle Royale Türünü Orta Çağ Savaşlarıyla Birleştiren Oyun: Valhall


Battle Royale Türünü Orta Çağ Savaşlarıyla Birleştiren Oyun: Valhall

Battle Royale türünü biraz da baltalar ve kılıçlar eşliğinde denemek istiyorsanız Valhall aradığınız oyun olabilir. Battle Royale'in gittikçe popülerleşmesi ile daha da çok yapımcı bu türe yönelip yeni oyunlar ortaya koymayı sürdürüyor. Birkaç ay önce duyurulan Valhall ise diğer Battle Royale...

Battlefield V Resmen Tanıtıldı – İlk Bilgiler Elimize Geçti

Battlefield V Resmen Tanıtıldı - İlk Bilgiler Elimize Geçti


Battlefield V Resmen Tanıtıldı - İlk Bilgiler Elimize Geçti

Battlefield V bugün gerçekleştirilen bir yayınla resmi olarak tanıtıldı. İkinci Dünya Savaşı'nı işleyecek oyun için çıkış tarihi de verildi. Bir süredir yeni Battlefield oyunun ne olacağı, neyi konu alacağı gibi sorular etrafta dolanıyor, çeşitli iddialar ortaya atılıyordu. Geliştirici firma...

Sony’ye Göre PlayStation 4 Ömrünü Tamamlamaya Çok Yakın

Sony'ye Göre PlayStation 4 Ömrünü Tamamlamaya Çok Yakın


Sony'ye Göre PlayStation 4 Ömrünü Tamamlamaya Çok Yakın

Sony Yatırımcılar Toplantısı'nda söz alan Sony CEO'su John Kodera, PlayStation 4'ün yaşam döngüsünün son aşamasında olduğunu söyledi. Son birkaç aydır olası bir PlayStation 5 çıkışına dair pek çok haber ve iddia ortalıkta dönüyor. Kimi kesimler bunun için daha çok erken olduğunu belirtirken...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir