FIFA 18’in Yolculuk Modu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

FIFA 18’in Yolculuk Modu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

İlk sezonuyla beğeni toplayan Alex Hunter’ın hikayesi FIFA 18 ile devam ediyor. Genç yıldız bu sefer dünyanın en büyük kulüplerinde oynama şansı bulacak.

FIFA 17’nin beğenilen “Yolculuk” modunda Alex Hunter isimli genç yeteneğin kontrolünü devralıyor ve Premier Lig’de başarı basamaklarını adım adım çıkmasını sağlıyorduk. FIFA 18 ile de ikinci sezonunu göreceğimiz mod için EA Sports tarafından bir hikaye fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz sezon oynadığı güzel futbolla tüm dünyanın dikkatini çeken Alex Hunter’a bu kez dünyanın en ünlü kulüpleri talip olacak. Bu kulüpler sayesinde Antoine Griezmann, Thierry Henry, Dele Alli, Rio Ferdinand, Thomas Müller, ve Cristiano Ronaldo gibi marka isimlerle tanışma şansımız olacak. Hikaye boyunca tanıştığımız yeni karakterlerle kısa ve birbirinden bağımsız hikayeler yaşayacağız.

Maçlar içerisinde oyunculara çeşitli kısa vadeli görevler verilecek. Bu görevler yapıldığı takdirde beceri hareketleri, sosyal medya takipçisi gibi ödüller kazanacağız. Geçen sezon olduğu gibi gene seçimler yapmamız gerekecek. Ancak seçimlerin etkileri bu sefer daha keskin bir şekilde hissedilecek ve Alex’in kariyerine yön verecek. Ayrıca Yolculuk modunun bu sezonunda Alex’i kişiselleştirme imkanımız mevcut. Saç stilini değiştirebilir, vücuduna dövmeler yaptırabilir, hatta hangi ayağının daha güçlü olacağını seçebiliriz.

FIFA 18 PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 platformları için 29 Eylül 2017’de çıkışını yapacak. Ancak PlayStation 3 ve Xbox 360’da Yolculuk modunun bulunmadığını hatırlatalım. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan yeni fragman ile baş başa bırakalım.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Call of Duty WWII’nin PC Open Betası İçin Tarih Verildi

Call of Duty WWII'nin PC Open Betası İçin Tarih Verildi


Call of Duty WWII'nin PC Open Betası İçin Tarih Verildi

Minimum sistem gereksinimleri içeride! Sledgehammer Games Call of Duty WWII'nin hem PC beta tarihini hemde beta için gereken minimum sistem gereksinimlerini yayımladı. Steam üzerinden yayımlanacak olan open beta süreci 29 Eylül- 2 Ekim tarihleri arasında vuku bulacak. Beta sürecinde oyunun...

Wild West Online’ın Kapalı Alpha Aşaması Başladı

Wild West Online'ın Kapalı Alpha Aşaması Başladı


Wild West Online'ın Kapalı Alpha Aşaması Başladı

612 Games tarafından geliştirilen Wild West Online'ın kapalı alpha aşaması oyuna destek çıkmış oyuncular için başlatıldı. Aylar önce ortaya çıkan vahşi batı temalı bir oyunun görselleri akıllardan"Bu görüntüler Red Dead Redemption 2'ye mi ait?" sorusunun geçmesine sebep olmuştu. Ancak az bir...

Warframe’in Açık Dünya Güncellemesine Yeni Tanıtım

Warframe'in Açık Dünya Güncellemesine Yeni Tanıtım


Warframe'in Açık Dünya Güncellemesine Yeni Tanıtım

Eidolon yaylalarına yakından baktığımız bir video yayınlandı   Warframe son dönemlerde oldukça popüler olan bir oyun. Bu popülarite de yapımcı firmanın düzenli desteği ve oyuncuların, oyunun sunduğu F2P modelini benimsemiş olmasının da katkısı büyük. Bu olumlu faktörler oyunu...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz