Feudal Alloy’un Çıkış Fragmanı Yayımlandı

Şövalye zırhında bir balığın hikayesi

Feudal Alloy enterasan bir oyun. Sanat tarzı, ana karakteri ve hikayesiyle sıradanlığın dışına taşan ve göz ucuyla dahi görseniz gözünüzün takılacağı türde bir yapım. Hakeza ben de kendisiyle böyle tanıştım. Hafızam beni yanıltmıyorsa iki yada üç önceki steam indirimlerinde “keşif kuyruğumu” , tamamen etkinlik kartlarını kazanmak için, hızlı hızlı geçerken Feudal Alloy’a rastladım. Oldum olası metroidvania’lara karşı zaafım da olmasından ötürü hemen dikkatimi çekti. Akabinde biraz araştırma yaptım ve oyunun sadece 2 kişilik bir ekip tarafından geliştirildiğini öğrendim. Nev-i şahsına münhasıt yapısını da göz önünde bulundurunca, Feudal Alloy “istek listemin tepesindeki bağımsız yapımlar” arasında yerini aldı.

Oyunun gelişimini takip ediyordum elbette amma velakin geliştiricilerden oyunun tam olarak ne zaman çıkacağıyla ilgili bir türlü kesin bir bilgi gelmiyordu. Attu Games bir süredir sessizliğe bürünmüştü. Meğersem Feudal Alloy’a son rötuşları atmakla meşgullermiş! Dün yayımlanan bir fragmanla hem oyun içinden bolca oynanış görüntüsü hem de oyunun çıkış tarihi duyuruldu. Bu yeni fragmana göre Feudal Alloy; Steam, GoG ve Nintendo Switch’e aynı anda, 17 Ocak tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Şunun şurasında çok bir şey kalmamış, umarım Feudal Alloy heyecanla beklediğime değen yapımlar arasında yerini alır. Yapımın son fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:

 

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir