Far Cry New Dawn İncelemesine Ne Oldu?

Far Cry New Dawn İncelemesine Ne Oldu?

Normalde şu an Far Cry New Dawn incelememizi okuyor olmanız gerekiyordu.

Biliyorsunuz, her daim eleştirdiğimiz bir husus var. Video içeriği Oyun Fest’te öncelemeyeceğiz, biz yazmayı seviyoruz. Eski kafalıyız evet ve bununla gurur duyuyoruz. Zira düzene ayak uydurmuyor, kendi düzenimizde yaşıyoruz. Yazın yağar kar taneleri olduğumuz için firmalarla sorunlar yaşıyoruz. Bu sorunlardan birisi de, daha doğrusu hissedebileceğiniz sorunlardan birisi de Far Cry New Dawn’a denk geldi.

Key elimize geç ulaştığı için incelemeyi de ambargo kalktığı an yayına koyamadık, çünkü oyunu oynayamadık, tam anlamıyla. Hatırlayın, Darksiders 3’ü örnek verelim, dünya ile aynı anda elimize geçti, tam da kıvamında içeriği üretip yazıyı sizlere aktarabildik. Ne güzel değil mi? İşte her daim böyle olmuyor artık. Teknoloji geliştikçe, zaman ilerledikçe aynı oranda ahlakın ve etiğin içi boşalıyor.

En acısı ise eza cefasını çeken bizlerin, sektörün koştuğu bu günlerde edebiyatını başkasının yapıyor oluşu. Bu sektör bir yerlere geldiyse yıllar önce bir avuç insanın uğraşı ile geldi. Bu çapa hazıra konan influencer güruhu ile ulaşmadı.

Empati yaptığımızda firmalara da hak veriyoruz, bir nebze. Lakin bu influencer belası ile sektörün bugünlere gelmesinde katkısı olanlar arasındaki dengeyi tutturmalıları gerektiğini de düşünüyoruz. Temsilcilerin, PR’ların ve direkt yetkililerin o günleri hatırlamasını temenni ediyoruz. O günleri bilmeyenler de bir zahmet araştırsınlar.

Son olarak, şüphesiz tamam artık “yazıyı yazabiliriz” diyecek kadar oyunu oynadıktan, test ettikten sonra sitemizden incelemeyi okuyabileceksiniz.

İnceleme yetişmedi ama…

Son olarak eğer gerçekten çok merak ediyorsanız, bugün tez bir şekilde canlı yayın gerçekleştirildi, oyunun girişine ait ambargo kurallarına uyan (kısıtlımalar söz konusu) başlangıcı izlemek isterseniz buraya tıklayarak tekrara ulaşabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
51
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir