Far Cry New Dawn İncelemesine Ne Oldu?

Far Cry New Dawn İncelemesine Ne Oldu?

Normalde şu an Far Cry New Dawn incelememizi okuyor olmanız gerekiyordu.

Biliyorsunuz, her daim eleştirdiğimiz bir husus var. Video içeriği Oyun Fest’te öncelemeyeceğiz, biz yazmayı seviyoruz. Eski kafalıyız evet ve bununla gurur duyuyoruz. Zira düzene ayak uydurmuyor, kendi düzenimizde yaşıyoruz. Yazın yağar kar taneleri olduğumuz için firmalarla sorunlar yaşıyoruz. Bu sorunlardan birisi de, daha doğrusu hissedebileceğiniz sorunlardan birisi de Far Cry New Dawn’a denk geldi.

Key elimize geç ulaştığı için incelemeyi de ambargo kalktığı an yayına koyamadık, çünkü oyunu oynayamadık, tam anlamıyla. Hatırlayın, Darksiders 3’ü örnek verelim, dünya ile aynı anda elimize geçti, tam da kıvamında içeriği üretip yazıyı sizlere aktarabildik. Ne güzel değil mi? İşte her daim böyle olmuyor artık. Teknoloji geliştikçe, zaman ilerledikçe aynı oranda ahlakın ve etiğin içi boşalıyor.

En acısı ise eza cefasını çeken bizlerin, sektörün koştuğu bu günlerde edebiyatını başkasının yapıyor oluşu. Bu sektör bir yerlere geldiyse yıllar önce bir avuç insanın uğraşı ile geldi. Bu çapa hazıra konan influencer güruhu ile ulaşmadı.

Empati yaptığımızda firmalara da hak veriyoruz, bir nebze. Lakin bu influencer belası ile sektörün bugünlere gelmesinde katkısı olanlar arasındaki dengeyi tutturmalıları gerektiğini de düşünüyoruz. Temsilcilerin, PR’ların ve direkt yetkililerin o günleri hatırlamasını temenni ediyoruz. O günleri bilmeyenler de bir zahmet araştırsınlar.

Son olarak, şüphesiz tamam artık “yazıyı yazabiliriz” diyecek kadar oyunu oynadıktan, test ettikten sonra sitemizden incelemeyi okuyabileceksiniz.

İnceleme yetişmedi ama…

Son olarak eğer gerçekten çok merak ediyorsanız, bugün tez bir şekilde canlı yayın gerçekleştirildi, oyunun girişine ait ambargo kurallarına uyan (kısıtlımalar söz konusu) başlangıcı izlemek isterseniz buraya tıklayarak tekrara ulaşabilirsiniz.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
51
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!


Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı. Total War Three Kingdoms'ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs'ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir