Far Cry 3: Blood Dragon Çok Kısa Bir Süre Sonra Bizlerle!

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Far Cry 3: Blood Dragon’un çok kısa bir süre sonra bizlerle olacağı ortaya çıktı!

Yayımlanan görselleriyle oyuncular üzerinde 1 Nisan şakası izlenimi bırakan Far Cry 3: Blood Dragon gerçek çıktı bildiğiniz üzere ve daha da güzeli çok kısa bir süre sonra bizlerle! Xbox.com üzerinde bir kez daha karşımıza çıkan Blood Dragon’un Xbox Live Arcade üzerinden yayımlanacak bağımsız (standalone) bir proje olduğu açıklandı.

Film endüstrisinin VHS formatında kasetlerle hayatını sürdürdüğü 80’li yılların aksiyon klişelerinden ilham alındığı belirtilen Far Cry 3: Blood Dragon ile Hollywood’dan da destek alan Ubisoft, Terminator ve Alien gibi dönemin önemli yapımlarında rol alan Michael Biehn’den modellenen “Sargent Rex Colt” karakterine büründürüyor bizleri.

Bir Mark IV Cyber Commando olan Sargent Rex Colt rolünü üstleneceğimiz Blood Dragon’da alternatif bir tarih anlayışı içerisinde 2007 yılına gidecek ve çığırından çıkmış Cyborg ordularına karşı mücadeleye girişeceğiz. Görev ise basit: Kızı kurtar, kötüleri öldür ve dünyayı kurtar!

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 80’lerin tüm klişelerini yaşamamıza olanak tanıyacak Blood Dragon içerisinde mutantlar, cyborg’lar ve blood dragon’larla dolu bir macera bizleri bekliyor olacak!

Her ne kadar adında Far Cry 3 geçiyor olsa da Far Cry 3’e ihtiyaç duymayacak olan Blood Dragon 1 Mayıs’ta Xbox Live Arcade üzerinden indirilmek suretiyle elde edilebilecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir