Fallout: Revelation Dizisi Duyuruldu

Fallout: Revelation Dizisi Duyuruldu

San Diego’da gerçekleşen bu yılki Comic-Con fuarında, Fallout dizisi duyuruldu! Nuka Cola kapaklarından Enclave askerlerine, Wasteland’de ne ararsanız var!

Daha öncesinde Türkler de dahil olmak üzere, pek çok hayran yapımı Fallout dizisi denemeleri yapılmıştı. Ancak bazı istisnalar hariç, genel olarak Bethesda’nın kendi ellerinden çıkabilecek bir Fallout dizisi (veya filmi) kadar yeterli sayılmazdı. Fakat, Comic-Con gibi büyük ve ilgi dolu bir fuarda yayınlanan bu yeni hayran yapımı dizi bizi o gelecekteki eski çorak topraklara götürmeye yetiyor.

Elder Scrolls ve Fallout yapımlarının başındaki isim Todd Howard, Fallout filmi için de pek çok teklif aldıklarını söylemişti. Ancak bu gibi bir karar verebilmek için Bethesda’nın sahibi olmadığını, eğer Fallout filmi olsaydı Fallout 4 ile arasında bir kıyas olacağı ve aralarından birinin kötü gözükeceğini, bunun da da doğru olmadığını ve oyunun kötü gözükmesini istemediğini söylemişti.

Fallout: Revelation’ın yapımcısı MechanicalCakeTV ise, Comic-Con’da gösterilen yeni diziyi YouTube üzerinden paylaşmış. Pilot bölümün ilk üçte birlik bir kısmını, yani 15 dakikasını paylaşmaları bile, fan yapımı bir diziye göre ne kadar tatmin edici olduğunu göstermeye yetiyor.

*SPOILER*
Konusu ise savaş öncesi dönem ile bombaların neden düştüğünü bir cihaz ile öğrenen; Pip-Boy sahibi eski bir maceracının, Enclave tarafından aranıp öldürüldükten sonra oğluna bıraktığı mesaj ve genç kahramanımızın babasının gizemli ölümüne ışık tutması üzerine gelişiyor.
*SPOILER*

Muhtemelen her bir bölümü 45 dakikadan oluşacak ve her mini-dizi gibi 10 bölümlük tek sezondan oluşacağını beklediğim 4k görüntü kalitesinde izleyebileceğiniz o muhteşem diziyle sizleri baş başa bırakıyorum. Tabii bunlar şahsi düşüncelerim, henüz bir açıklama yok fakat hiç sıkılmadan izleyip sonunda devamını merak edip tatmin olacağınızı garanti ederim.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
41
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?


Rage 2 İçin Ne Düşünüyoruz?

Rage 2 beni karışık duygulara gark eden bir yapım oldu. Böyle sevmek ile nefret etmek arasında dalga dalga gidip geldim sürekli. Bu karmakarışık duyguların sebebi, oyunu çok büyük bir heyecanla beklemiş olmam ve buna binaen hayal kırıklığına uğramam değil. Hatta Rage 2 son dönemde piyasaya...

Total War Three Kingdoms İncelemesi

Total War Three Kingdoms İncelemesi


Total War Three Kingdoms İncelemesi

23 Mayıs’da satışa sunulacak olan Total War Three Kingdoms ile Total War ailesi Çin’i, evet Çin’i ziyaret ediyor. Çoğu kişi Rome 2’nin çıkmasından sonra Medieval 3’ü gelir deniyordu, Çin söylentileri ve talepleri olsa da ihtimal verilmezken, gelen o duyuru ile çekirdek Total War kitlesi bir yana...

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova Nasıl Bir Oyun?


Pax Nova Nasıl Bir Oyun?

Pax Nova; Stellaris, Endless Space, Galactic Civilizations ve Masters of Orion serileri gibi 4x uzay stratejisi türünde bir oyun. Bu yapımlardan yegane farkı ise kendisinin şuan erken erişimde olması. Erken erişim dedim diye hemen yüzünüzü buruşturmayın, yukarıda saydıklarımın bir kısmı da...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir