Fallout: Revelation Dizisi Duyuruldu

Fallout: Revelation Dizisi Duyuruldu

San Diego’da gerçekleşen bu yılki Comic-Con fuarında, Fallout dizisi duyuruldu! Nuka Cola kapaklarından Enclave askerlerine, Wasteland’de ne ararsanız var!

Daha öncesinde Türkler de dahil olmak üzere, pek çok hayran yapımı Fallout dizisi denemeleri yapılmıştı. Ancak bazı istisnalar hariç, genel olarak Bethesda’nın kendi ellerinden çıkabilecek bir Fallout dizisi (veya filmi) kadar yeterli sayılmazdı. Fakat, Comic-Con gibi büyük ve ilgi dolu bir fuarda yayınlanan bu yeni hayran yapımı dizi bizi o gelecekteki eski çorak topraklara götürmeye yetiyor.

Elder Scrolls ve Fallout yapımlarının başındaki isim Todd Howard, Fallout filmi için de pek çok teklif aldıklarını söylemişti. Ancak bu gibi bir karar verebilmek için Bethesda’nın sahibi olmadığını, eğer Fallout filmi olsaydı Fallout 4 ile arasında bir kıyas olacağı ve aralarından birinin kötü gözükeceğini, bunun da da doğru olmadığını ve oyunun kötü gözükmesini istemediğini söylemişti.

Fallout: Revelation’ın yapımcısı MechanicalCakeTV ise, Comic-Con’da gösterilen yeni diziyi YouTube üzerinden paylaşmış. Pilot bölümün ilk üçte birlik bir kısmını, yani 15 dakikasını paylaşmaları bile, fan yapımı bir diziye göre ne kadar tatmin edici olduğunu göstermeye yetiyor.

*SPOILER*
Konusu ise savaş öncesi dönem ile bombaların neden düştüğünü bir cihaz ile öğrenen; Pip-Boy sahibi eski bir maceracının, Enclave tarafından aranıp öldürüldükten sonra oğluna bıraktığı mesaj ve genç kahramanımızın babasının gizemli ölümüne ışık tutması üzerine gelişiyor.
*SPOILER*

Muhtemelen her bir bölümü 45 dakikadan oluşacak ve her mini-dizi gibi 10 bölümlük tek sezondan oluşacağını beklediğim 4k görüntü kalitesinde izleyebileceğiniz o muhteşem diziyle sizleri baş başa bırakıyorum. Tabii bunlar şahsi düşüncelerim, henüz bir açıklama yok fakat hiç sıkılmadan izleyip sonunda devamını merak edip tatmin olacağınızı garanti ederim.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
41
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!


Google Yeni Oyun Platformunu Duyurdu!

Dev şirket sonunda ağzındaki baklayı çıkardı   Google uzun süredir konsol/PC oyunları piyasasına adımını atmak için adım saymaktaydı. Kapalı kapılar arkasındaki anlaşmalar, eleman alımları, Project Stream ve konsol planı dedikoduları derken sonunda Google'ın yeni projesi ortaya...

Tom Clancy’s The Division 2 İncelemesi – Video

Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video


Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi - Video

Tom Clancy's The Division 2 henüz çıkmışken biz de sizler için oyunu tahlil ettik, inceledik. Daha önce yeni bir inceleme tarzı benimsediğimizi şu haberimizle duyurmuştuk. İlk örneği Anthem olmuştu, şimdi ise sıra The Division 2'de! Bundan sonraki incelemelerimiz de YNP projesi üyesi olmamız...

Total War: Three Kingdoms’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!


Total War: Three Kingdoms'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Total War: Three Kingdoms için sistem gereksinimlerine ilaveten çeşitli teknik bilgiler paylaşıldı. Total War Three Kingdoms'ın çıkış tarihi yavaş yavaş yaklaşıyor. 23 Mayıs'ta çıkışını gerçekleştirecek oyun için bilgi aktarımı hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce de oyunun detaylı...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir