Fallout 4: Vault-Tec Workshop Sonunda Çıktı

Fallout 4: Vault-Tec Workshop Sonunda Çıktı

Bethesda Game Studios tarafından geçtiğimiz sene çıkarılan Fallout 4 için yepyeni ve Fallout Shelter tadında Vault-Tec Workshop DLC’si sonunda çıkış yaptı!

Fallout 4’ün beşinci DLC’si Vault-Tec Workshop ile adından da anlaşıldığı gibi, tıpkı inşa ettiğimiz kasabalara benzer şekilde ama yerinde altında bir Vault inşa ediyoruz! Vaultlar 2077 yılında bombalar düşmeden önce insanların olası bir nükleer faciadan kurtulup Amerika’yı yeniden inşa edebilmeleri için yapılmış yüksek güvenlikli sığınaklardır.

Ve şimdi, bu sığınaklardan biri olan, Quincy’deki Vault 88 hizmetimizde! Şahsen belirli bir vault yerine, belli başlı noktalardan birinde yerin altında kendi seçeceğimiz vault numarası ile inşa edebilsek daha güzel olurdu. Fakat Vault 88’in hikayesi de yeterince iyi.

Oyun-Fest-Fallout-4-Vault-Tec-Workshop-01

Vault 88, henüz yapımı bitirilmemiş bir sığınak. 2077’de dünya medeniyeti yıkıldığı sırada yalnızca vault kapısı, giriş koridoru, güvenlik ve reaktör odalarının yapımı tamamlanmış. Biz ise bu sığınağın yöneticiliğini devralıp gezegenin derinliklerine doğru kazıp inşa etmek ve içeri alacağımız Vault sakinleri üzerinde deneyler yapmakta serbestiz!

Her vaultta olduğu gibi Vault 88’in de Vault-Tec tarafından belirlenmiş bir görevi bulunuyordu. Eğer yapımı tamamlansaydı diğer vaultlardan çok önce insanları içeri alıp, sığınaklar üzerinde ne gibi teknolojik geliştirmelerin yapılıp diğerlerine uygulanabileceği gözlemlenecekti.

Oyun-Fest-Fallout-4-Vault-Tec-Workshop-02

Tabii kimse 23 Ekim 2077 sabahının, görebilecekleri son güzel pazar sabahı olduğundan haberdar değildi. Bunlardan birisi de Vault 88’in Overseer’ı (yönetici) olması gereken Valery Barstow’du. Kendisi dışarısı bombalanırken Vault 88’in içerisindeymiş ve 200 yıl boyunca Ghoul olarak yaşamış. Akıl sağlığını kaybedip Feral Ghoul olmasına engel olan tek şey ise Vault-Tec firmasına olan sadakati ve projeye olan inancıymış.

Sonuncu DLC olması düşünülen (ama buna henüz karar verilemeyen) Nuka-World’den bir önceki Vault-Tec Workshop DLC’si 25 Temmuz’da Amerika’da, bugün 26 Temmuz’da ise Avrupa’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını yaptı. Ben bir Fallout âşığı olarak haberini yapıp hakkında paragraflarca konuşmasını seviyorum ama, siz iyisi mi, Steam’de ₺17,60 olan DLC’si satın alıp hemen şimdi oyuna girin ve tadını çıkarın!

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

PlayStation 5’in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları


PlayStation 5'in Logosu Ve PlayStation 4 Rekorları

CES 2020’de Sony PlayStation 5’ ve PlayStation 4’e ait bilgiler açığa çıktı. https://yabgunizampasha.com/yeni-playstation-5in-logosu-ve-rakamlarla-playstation-4.html  

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)


Age of Empires 4 Kendini Gösterdi (İlk Oynanış Videosu)

https://yabgunizampasha.com/age-of-empires-4e-ait-ilk-oynanis-videosu-ve-tepkiler.html

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)

Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)


Yeni Call of Duty Modern Warfare 2019 (İnceleme)

https://yabgunizampasha.com/call-of-duty-modern-warfare-incelemesi.html

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir