Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Boşuna geç olsun da güç olmasın dememişler. Bethesda neredeyse iki yılın ardından Fallout 4 için Game of the Year sürümünü duyurdu.

Bethesda’nın 10 Kasım 2015’te piyasaya sürdüğü rol yapma oyunu Fallout 4 seri hayranları ve oyun dünyası tarafından son derece olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Bu başarıyı takiben oyuna pek çok içerik güncellemesi yapılmış, hatta geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen E3 fuarında Fallout 4 VR’ın duyurusu yapılmıştı. Fakat Bethesda’nın sanal gerçekliğe de el atan yapımla işinin bittiğini düşündüyseniz yanıldığınızı belirtelim. Biraz gecikmeli de olsa oyun için Game of the Year sürümü resmen duyuruldu.

Fallout 4: Game of the Year Edition daha önce yayınlanan Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron gibi tüm DLC’leri içerecek. Buna ek olarak Hayatta Kalma Modu, yüksek çözünürlüklü dokular gibi ücretsiz yayınlanan güncellemeler sürüm içerisinde yer alacak. Mod desteğinin de bu sürümle birlikte devam edeceğini belirtelim.

Bethesda’nın yaptığı sürprizler bu kadarıyla sınırlı değil. GOTY sürümüne ek olarak “G.O.T.Y. Pip-Boy Edition” isimli özel bir sürümü de oyunculara sunacak. Kuzey Amerika’da sınırlı sayıda satılacak olan bu sürümde GOTY oyuna ek olarak giyilebilir Pip-Boy, Vault-Tec posteri bulunacak.

Fallout 4: Game of the Year Edition PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Eylül 2017’de raflardaki yerini alacak. Yukarıda bahsettiğimiz VR sürümü ise 2017’nin son çeyreğinde HTC Vive için piyasaya sürülecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Almanya’dan Çıkış Tarihi Belirsiz Oyunlara Ön Sipariş Yasağı

Almanya'dan Çıkış Tarihi Belirsiz Oyunlara Ön Sipariş Yasağı


Almanya'dan Çıkış Tarihi Belirsiz Oyunlara Ön Sipariş Yasağı

Alman yetkililer çıkış tarihi belli olmayan çevrimiçi ürün satışlarına ön sipariş yasağı getirdi. 2016 yılında Media Markt isimli elektronik satış şirketi, Almanya'da Samsung Galaxy S6'yı ön siparişe açmış ancak herhangi bir çıkış tarihi belirtmemişti. Telefon dünya çapında çıkış yapmasına...

No Man’s Sky’ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man's Sky'ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı


No Man's Sky'ın Next İsimli Yeni Güncellemesi Detaylandırıldı

No Man's Sky'ın şimdiye kadarki en büyük güncellemesi olacak 'Next', içerdiği özellikler sayesinde oyunu baştan aşağı yenileyecek. 2016 yılının en merakla beklenen, en çok konuşulan ve belki de en çok hayal kırıklığına sebep olan yapımlarından biriydi No Man's Sky. Sahip olduğu kentilyonlarca...

Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?

Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?


Visceral Games Kapanmasaydı Dead Space Serisi Nasıl Devam Edecekti?

Dead Space'in Yaratıcı Yönetmeni Ben Wanat, Visceral Games'in kapanması sonucu vazgeçtikleri Dead Space 4 hakkında bilgiler verdi. Geçtiğimiz yılın Ekim ayı içerisinde, Electronic Arts oldukça şaşırtıcı bir karar alarak Dead Space serisinin de aralarında bulunduğu pek çok yapımı geliştiren...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir