Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Boşuna geç olsun da güç olmasın dememişler. Bethesda neredeyse iki yılın ardından Fallout 4 için Game of the Year sürümünü duyurdu.

Bethesda’nın 10 Kasım 2015’te piyasaya sürdüğü rol yapma oyunu Fallout 4 seri hayranları ve oyun dünyası tarafından son derece olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Bu başarıyı takiben oyuna pek çok içerik güncellemesi yapılmış, hatta geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen E3 fuarında Fallout 4 VR’ın duyurusu yapılmıştı. Fakat Bethesda’nın sanal gerçekliğe de el atan yapımla işinin bittiğini düşündüyseniz yanıldığınızı belirtelim. Biraz gecikmeli de olsa oyun için Game of the Year sürümü resmen duyuruldu.

Fallout 4: Game of the Year Edition daha önce yayınlanan Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron gibi tüm DLC’leri içerecek. Buna ek olarak Hayatta Kalma Modu, yüksek çözünürlüklü dokular gibi ücretsiz yayınlanan güncellemeler sürüm içerisinde yer alacak. Mod desteğinin de bu sürümle birlikte devam edeceğini belirtelim.

Bethesda’nın yaptığı sürprizler bu kadarıyla sınırlı değil. GOTY sürümüne ek olarak “G.O.T.Y. Pip-Boy Edition” isimli özel bir sürümü de oyunculara sunacak. Kuzey Amerika’da sınırlı sayıda satılacak olan bu sürümde GOTY oyuna ek olarak giyilebilir Pip-Boy, Vault-Tec posteri bulunacak.

Fallout 4: Game of the Year Edition PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Eylül 2017’de raflardaki yerini alacak. Yukarıda bahsettiğimiz VR sürümü ise 2017’nin son çeyreğinde HTC Vive için piyasaya sürülecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu


Electronic Arts Mali İşler Müdürü Battlefront 2 İçin Konuştu

Electronic Arts Mali İşler Müdürü Blake Jorgensen son zamanlarda çok tartışılan Star Wars Battlefront II için açıklamalarda bulundu. Star Wars Battlefront II, Electronic Arts'ın izlediği politikalar sebebiyle bugünlerde bolca konuşuluyor ve eleştiriliyor. Başlıca şans kutularının ve mikro...

Football Manager 2018 İnceleme

Football Manager 2018 İnceleme


OFD: 80.0%

Football Manager 2018 İnceleme

OFD: 80.0%

Yılların eskitemediği seri Football Manager'in yeni üyesi Football Manager 2018 bu sene neler vaat ediyor? Football Manager serisinin pek çok oyuncu için ayrı bir anlam taşıdığını söylemek mümkün. Uykusuz geçen geceler, saatlerce kafa yorulan taktikler ve transferler, istenmeyen maç sonuçları...

Playstore’un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı


Playstore'un Yıl Sonu Kampanyaları Başladı

2017 yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde Playstore yıl sonu kampanyaları adıyla sevilen pek çok oyunu indirimli fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Ülkemizin önde gelen dijital oyun platformlarından Playstore'da yıl sonuna yaklaşmamızla birlikte yeni kampanyalar başladı. Oyun dünyasının...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz