Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Boşuna geç olsun da güç olmasın dememişler. Bethesda neredeyse iki yılın ardından Fallout 4 için Game of the Year sürümünü duyurdu.

Bethesda’nın 10 Kasım 2015’te piyasaya sürdüğü rol yapma oyunu Fallout 4 seri hayranları ve oyun dünyası tarafından son derece olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Bu başarıyı takiben oyuna pek çok içerik güncellemesi yapılmış, hatta geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen E3 fuarında Fallout 4 VR’ın duyurusu yapılmıştı. Fakat Bethesda’nın sanal gerçekliğe de el atan yapımla işinin bittiğini düşündüyseniz yanıldığınızı belirtelim. Biraz gecikmeli de olsa oyun için Game of the Year sürümü resmen duyuruldu.

Fallout 4: Game of the Year Edition daha önce yayınlanan Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron gibi tüm DLC’leri içerecek. Buna ek olarak Hayatta Kalma Modu, yüksek çözünürlüklü dokular gibi ücretsiz yayınlanan güncellemeler sürüm içerisinde yer alacak. Mod desteğinin de bu sürümle birlikte devam edeceğini belirtelim.

Bethesda’nın yaptığı sürprizler bu kadarıyla sınırlı değil. GOTY sürümüne ek olarak “G.O.T.Y. Pip-Boy Edition” isimli özel bir sürümü de oyunculara sunacak. Kuzey Amerika’da sınırlı sayıda satılacak olan bu sürümde GOTY oyuna ek olarak giyilebilir Pip-Boy, Vault-Tec posteri bulunacak.

Fallout 4: Game of the Year Edition PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Eylül 2017’de raflardaki yerini alacak. Yukarıda bahsettiğimiz VR sürümü ise 2017’nin son çeyreğinde HTC Vive için piyasaya sürülecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

Sea of Thieves Xbox One İnceleme

Sea of Thieves Xbox One İnceleme


OFD: 55.0%

Sea of Thieves Xbox One İnceleme

OFD: 55.0%

Ben denizde bir gemi, dalgalar vurur beni; ben ağaçta bir yaprak, rüzgar savurur beni… Olmadı sevgili okur, çok uğraştım ama olmadı. Dostun yarenliği iyi gelir dediler, bir de öyle denedim. Yeni tecrübelere, yeni seslere açık ol dediler, bir de yeni dostlar edinmekle zaman öldürdüm. Olmadı...

Bless Online’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Bless Online'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!


Bless Online'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Batıya gelişi merakla beklenen Bless Online için sonunda bir tarih verildi Bless Online batıya gelişi uzun zamandır sürüncemede olan kore yapımı MMO'lardan biri. Neredeyse aynı dönemde Kore çıkışını gerçekleştiren Black Desert dahi 2 seneye yakın zaman önce batıya, kısa süre önce de ülkemize...

Q.u.b.e 2 İnceleme

Q.u.b.e 2 İnceleme


OFD: 83.0%

Q.u.b.e 2 İnceleme

OFD: 83.0%

Qüp qüp oyunlar yapıyorlar yav Durun vurmayın. Başlığın oyunumuzla alakası yok, 2010 senesinde Minecraft’ın ilk betasını betasını gördüğümde aklımdan geçenlerdi bunlar. “Pikselleri sayılabilen, küp küp oyun yapmışlar lan” demiştim kendi kendime. Sonra ne olduysa oldu oyun patladı gitti...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir