Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Fallout 4: Game of the Year Edition Duyuruldu

Boşuna geç olsun da güç olmasın dememişler. Bethesda neredeyse iki yılın ardından Fallout 4 için Game of the Year sürümünü duyurdu.

Bethesda’nın 10 Kasım 2015’te piyasaya sürdüğü rol yapma oyunu Fallout 4 seri hayranları ve oyun dünyası tarafından son derece olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Bu başarıyı takiben oyuna pek çok içerik güncellemesi yapılmış, hatta geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen E3 fuarında Fallout 4 VR’ın duyurusu yapılmıştı. Fakat Bethesda’nın sanal gerçekliğe de el atan yapımla işinin bittiğini düşündüyseniz yanıldığınızı belirtelim. Biraz gecikmeli de olsa oyun için Game of the Year sürümü resmen duyuruldu.

Fallout 4: Game of the Year Edition daha önce yayınlanan Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron gibi tüm DLC’leri içerecek. Buna ek olarak Hayatta Kalma Modu, yüksek çözünürlüklü dokular gibi ücretsiz yayınlanan güncellemeler sürüm içerisinde yer alacak. Mod desteğinin de bu sürümle birlikte devam edeceğini belirtelim.

Bethesda’nın yaptığı sürprizler bu kadarıyla sınırlı değil. GOTY sürümüne ek olarak “G.O.T.Y. Pip-Boy Edition” isimli özel bir sürümü de oyunculara sunacak. Kuzey Amerika’da sınırlı sayıda satılacak olan bu sürümde GOTY oyuna ek olarak giyilebilir Pip-Boy, Vault-Tec posteri bulunacak.

Fallout 4: Game of the Year Edition PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Eylül 2017’de raflardaki yerini alacak. Yukarıda bahsettiğimiz VR sürümü ise 2017’nin son çeyreğinde HTC Vive için piyasaya sürülecek.

Harika!
Harika! Bayıldım Asfdsaf:D Şoktayım! Yapma Bunu! Bu Ne Şimdi!
1
Bu yazıyı paylaş :

Benzer Yazılar

THQ Nordic, Yeni Black Mirror Oyununu Duyurdu!

THQ Nordic, Yeni Black Mirror Oyununu Duyurdu!


THQ Nordic, Yeni Black Mirror Oyununu Duyurdu!

Gothik tarzdaki point&click türündeki gerilim ve aksiyon oyunu Black Mirror yeniden bizlerle olacak! THQ'nün oyun endüstrisinde çok büyük saygı duyduğum bir ekip olduğunu daha önce de ifade etmiştim. Firma ne yazık ki maddi sıkıntıları ile baş edip kepenk indirince ne kadar üzüldüğümü...

Ubisof Skull & Bones’un Özel Bir Oyun Olmasını İstiyor

Ubisof Skull & Bones'un Özel Bir Oyun Olmasını İstiyor


Ubisof Skull & Bones'un Özel Bir Oyun Olmasını İstiyor

Ubisoft'un merakla beklenen yapımı Skull & Bones için gerçekleştirilen röportaj sayesinde merak edilen pek çok soru yanıt buldu. Ubisoft'un güzel anlar yaşattığı E3 2017 konferansında en dikkat çeken oyunlarından birisi de Skull & Bones olmuştu. Assassin's Creed IV: Black Flag ile...

NBA Live 2018’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

NBA Live 2018'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!


NBA Live 2018'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

EA Sports, NBA Live 2018 ile bu yıl NBA 2K serisiyle rekabette başarılı olabilir. EA Sports, ara verdiği NBA Live serisinin yeni oyunun çıkış tarihini ve kapak yıldızını duyurdu. NBA Live 2018, PS4 ve Xbox One platformları için 15 Eylül'de piyasaya çıkacak. Ayrıca çıkışından önce yine her...

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz