Fallout 4 Far Harbor DLC’sine Yakından Bakıyoruz!

Bethesda, son yıllardaki en büyük DLC’sini tanıtan yeni bir fragman yayınladı.

Bu yılın sansasyonel oyunlarından Fallout 4’ün ilk hikaye DLC’si ve Bethesda’nın şimdiye kadar bir DLC için yaptıkları en büyük kara parçası olarak tanıtılan Far Harbor’ı çıkışına bir gün kala daha yakından tanıtan bir fragman ile baş başayız.

Fragmanda Bethesda Game Studios’tan Fallout 4 üzerinde çalışan yapımcıların Far Harbor DLC’sini tanıtan yorumları ve düşünceleri yer alıyor.

Far Harbor’da Valentine’s Detective Agency’nin yeni araştırması karakterimizi ve eski synth dostumuz Dedektif Nick Valentine’ı Maine kıyısına götürüyor. Maine’de kayıp genç bir kadın ile gizli bir synth kolonisinin peşine düşeceğiz. Far Harbor için oldukça zorlayıcı ve yüksek seviye karakter gerektiren bir dünya tasarlandığı belirtiliyor. Maine kıyılarında gizli synthler, Children of Atom kültü ve yerel kasaba halkı arasındaki çatışmada kendimizi bulacağız. Far Harbor, Bethesda Game Studios’un şimdiye kadar tasarladığı en büyük toprak parçasına sahip ve içinde yepyeni topluluk görevleri, yerleşim yerleri, ölümcül yaratıklar, silahlar, zırhlar ve zindanlar barındırıyor.

Ana oyundan farklı olarak pek çok yeni özellik barındıracak olan DLC, 19 Mayıs Perşembe günü Play Station 4, Xbox One ve PC için satışa çıkacak. Fallout 4 Season Pass sahipleri ise yarından itibaren oynamaya başlayabilecekler. Far Harbor DLC incelememizi önümüzdeki günlerde sizlerle buluşturacağız.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir