Expeditions: Viking İçin Tarih Verildi

Geliştiricileri arasında bir Türk’ün de yer aldığı Expeditions: Viking’in çıkış tarihi belli oldu.

Logic Artists beklenen açıklamayı yaptı. Expeditions: Conquistador adlı başarılı izometrik rol yapma oyununun kardeşi Expeditions: Viking’in ne zaman satışa sunulacağı belli oldu. Viking klanlarına liderlik edeceğiniz, Conquistador’a nazaran daha zengin ve başarılı bir içeriğe sahip olacak olan Expeditions: Viking, 27 Nisan’da oyuncularla buluşacak.

Küçük bir İskandinav köyünde şef olacaksınız, gerek köyünüzde gerek komşularınıza karşı her şeyi dengede tutarak hayatınızı idame ettireceksiniz. Ticaret yapacak, dostluklar kuracaksınız. Hatta uzak diyarlara yağmalara gideceksiniz. Elbette bunları yaparken rol yapma dinamiklerini kullanacaksınız. Her seçiminizin geri dönüşü olacak.

Ekibin önemli isimlerinden olan Ali Emek “200.000 kelimelik içeriğe 80 bin kelime daha eklendi” diye açıklama yaparak rol yapma oyunlarını ve bu oyunların metin tabanlılarına bayılan oyuncuların ağızlarını kulaklarına vardırdı. Hem sevdiğimizden hem de Ali vesilesi ile oyunu yakından takip ediyoruz, bir aksilik olmaz ise incelemesini de ilerleyen günlerde sitemizden okuyabileceksiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir