Fallout 4’ü Yakın Zamanda Beklemeyin!

Bethesda Softworks son zamanlarda ortalığa yayılan Fallout 4 söylenti ve beklentilerine son noktayı koydu. “Yakın zamanda beklemeyin!” Okumaya devam et Fallout 4’ü Yakın Zamanda Beklemeyin!

Bethesda’nın Yeni Oyunu Belli Oldu!

Bethesda Softworks’ün dün itibariyle ilk reklamlarını yapmaya başladığı yeni projeleri duyuruldu! Okumaya devam et Bethesda’nın Yeni Oyunu Belli Oldu!

Bethesda’dan Yeni Bir Oyun Geliyor!

Bethesda Softworks sayılı saatler sonra yepyeni bir proje ile karşımızda olacak! Okumaya devam et Bethesda’dan Yeni Bir Oyun Geliyor!

Bethesda’nın Gizemli Projesi Bugün Ortaya Çıkıyor!

İki gündür mini teaserlarla dikkatleri üzerine çeken Bethesda’nın gizemli projesi bugün ortaya çıkıyor! Okumaya devam et Bethesda’nın Gizemli Projesi Bugün Ortaya Çıkıyor!

The Elder Scrolls: Online’dan 19 Dakikalık Oynanış Videosu!

RPG hayranlarının rüyalarını süsleyen yegane MMORPG diyebileceğimiz The Elder Scrolls: Online’a ait 19 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı! Okumaya devam et The Elder Scrolls: Online’dan 19 Dakikalık Oynanış Videosu!

THQ Markalarının Satışı Başladı!

İflas koruma başvurusuyla gündeme bomba gibi düşen THQ en sonunda resmen sahip olduğu markaları diğer yayıncı firmalara satmaya başladı. Okumaya devam et THQ Markalarının Satışı Başladı!

Electronic Arts Satılıyor Mu???

Video oyun sektöründe başı çeken ve sektörde tekel konumunda bulunan Electronic Arts satılıyor mu? New York Post’un yaptığı habere göre Electronic Arts özel sermaye şirketlerine firmanın devri için piyasa araştırması yapıyor! Okumaya devam et Electronic Arts Satılıyor Mu???