Rainbow Six: Patriots Neden İptal Edildi?

Ubisoft’un E3 2014’e damgasını vuran duyurusu Rainbow Six:Siege idi. Fakat serinin daha önce duyurulan yapımı Siege değil Patriots idi. Peki Patriots’a ne oldu?

Okumaya devam et Rainbow Six: Patriots Neden İptal Edildi?

The Division Yine Mi Erteleniyor?

Ubisoft‘un dün yaptığı kazanç sunumunda The Division‘ın bulunmaması, 2015 mali yılında ise bir nişancı oyunun geleceğinin söylenmesi ertelenmiş olma ihtimalini dahada arttırıyor. Okumaya devam et The Division Yine Mi Erteleniyor?

Yapımcılar Nintendo Wii U İçin Hayal Kırıklığı Dedi

Oyun sektörünün önde gelen şirketlerinden Electronic Arts Baş İşletme Müdürü (COO) Peter Moore, Wii U için konuştu. Okumaya devam et Yapımcılar Nintendo Wii U İçin Hayal Kırıklığı Dedi

Watch Dogs PlayStation 4 İle Birlikte Çıkacak

Sony’nin PlayStation 4 duyurusunun ardından Ubisoft da merakla beklenen açık dünya aksiyon-macera oyunu Watch Dogs’un yeni sistemin çıkış oyunlarından biri olacağını açıkladı. Okumaya devam et Watch Dogs PlayStation 4 İle Birlikte Çıkacak

THQ’nun Hangi Oyunu Ubisoft’a Transfer Olursa Sevinirsiniz?

Bildiğiniz üzere son zamanlarda THQ’da işler pek yolunda değil. 21 Milyon dolarlık zarar açıklayan THQ’nun en beklenen yapımları Metro: Last Light, Company of Heroes 2 ve South Park: The Stick of Truth’un ertelenmesi de bu duruma tuz biber ekmiş durumda. Okumaya devam et THQ’nun Hangi Oyunu Ubisoft’a Transfer Olursa Sevinirsiniz?