2014’ün Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Sahiplerini Buldu

Yerli geliştiricilerin oyunları farklı dallarda mücadele etti. İşte Türkiye’nin oyun ödüllerinin sahipleri! Okumaya devam et 2014’ün Kristal Piksel Video Oyun Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kristal Piksel En İyi Yerli Oyun Ödülleri Fotoğraf Galerisi 1. Bölüm

Kristal Piksel En İyi Yerli Oyun Ödülleri sahiplerini bulurken neler yaşandı? Sizler için törenden bir kaç kare kaydettik. Okumaya devam et Kristal Piksel En İyi Yerli Oyun Ödülleri Fotoğraf Galerisi 1. Bölüm

Kristal Piksel En İyi Yerli Oyun Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Bilişim Derneği’nin ‘Atılım İçin Bilişim’ temasıyla organize ettiği 29. Ulusal Bilişim Kurultayı bünyesinde, 2012 Kristal Piksel En İyi Yerli Oyun Ödülleri sahiplerine takdim edildi.
Okumaya devam et Kristal Piksel En İyi Yerli Oyun Ödülleri Sahiplerini Buldu

Güncelleme: En İyi Yerli Oyun Ödülleri Bilişim 2012’de!

18 Ekim 2012’de Bilişim 2012’de en iyi yerli oyunlar seçilecek demiştik. Bugün bir güncelleme geldi. Birçok kişi bu güncellemeye sevinecek gibi. Okumaya devam et Güncelleme: En İyi Yerli Oyun Ödülleri Bilişim 2012’de!

En İyi Yerli Oyun Ödülleri Bilişim 2012’de!

2009-2011 yılları arasında geliştirilmiş en iyi yerli oyunları seçiyoruz. Beş kategoride yapılacak olan değerlendirmede aşağıdaki dallarda ödüller verilecek. Okumaya devam et En İyi Yerli Oyun Ödülleri Bilişim 2012’de!

Bilişim 2012 Oyun Maratonu’nu Kaçırmayın!

Bilişim Kurultayı 2012’nin bünyesinde düzenlenecek olan oyun geliştirme maratonu için başvurular kabul edilmeye başladı. Okumaya devam et Bilişim 2012 Oyun Maratonu’nu Kaçırmayın!