The Witcher 3, Watch Dogs Ve Thief’in XB1-PS4 Çözünürlükleri Belli Oldu!

Oyun piyasasını büyük oranda meşgul eden üç oyunun en çok merak edilen özellikleri hakkında bilgiler nihayet geldi. Okumaya devam et The Witcher 3, Watch Dogs Ve Thief’in XB1-PS4 Çözünürlükleri Belli Oldu!

Thief İçin İlk İnceleme Yapıldı

Square Enix’in geliştirmekte olduğu ve çıkışı beklenen Thief için ilk inceleme sonuçları geldi.

Okumaya devam et Thief İçin İlk İnceleme Yapıldı

Thief’in E3 Özel Videosu Bir Başka!

E3 adım adım yaklaşırken fuar kapsamında görücüye çıkacak oyunlardan videolar da gelmeye devam ediyor! Okumaya devam et Thief’in E3 Özel Videosu Bir Başka!

Thief’ten “Kamera Arkası”

Gelin Access’in Eidos Montreal çalışanları ile, yani Thief’in geliştiricileri ile yaptığı kamera arkası röportaja kulak verelim. Okumaya devam et Thief’ten “Kamera Arkası”

Thief’ın Beklenen Videosu Sonunda Bizlerle!

Eidos Montreal’in reboot ederek yeniden can verdiği Thief’ın bugün için beklenen duyuru videosu sonunda bizlerle! Okumaya devam et Thief’ın Beklenen Videosu Sonunda Bizlerle!

Thief 2 Nisan Salı Günü Ortaya Çıkıyor!

Eidos Montreal “stealth action” türünün atası konumundaki Thief serisinin yeni oyunu için yayımladığı teaser ile büyük sunumun salı günü gerçekleşeceğini duyurdu! Okumaya devam et Thief 2 Nisan Salı Günü Ortaya Çıkıyor!

Steam Yaz İndirimleri 1.Gün Teklifleri

Merakla beklenen Steam Yaz İndirimleri, 12 Temmuz itibariyle başladı. 12 Temmuz’dan 22 Temmuz’a kadar sürecek olan yaz indirimleri boyunca biz de, sizin rehberiniz olma görevini üsteleneceğiz. Okumaya devam et Steam Yaz İndirimleri 1.Gün Teklifleri

Thief 4 İçin Kısa Bir Video Yayımlandı

Eidos Montreal tarafından bilgi sızdırılmadan hazırlanan serinin son oyunu,  pc, ps3 ve xbox 360 platformları için  yapılıyor.

Okumaya devam et Thief 4 İçin Kısa Bir Video Yayımlandı