South Park: The Fractured But Whole Mizah Konusunda Oldukça İddialı

Ubisoft ve South Park Digital Studios ortaklığında geliştirilen South Park: The Fractured But Whole, oyuncuları gülmekten kırıp geçireceğe benziyor. Okumaya devam et South Park: The Fractured But Whole Mizah Konusunda Oldukça İddialı

E3 2016 South Park: The Fractured But Whole Tüm İhtişamıyla Geliyor

Sevilen animasyon komedi dizisi South Park’ın ikinci oyun uyarlaması South Park: The Fractured But Whole, E3’de eğlenceli bir şekilde tanıtıldı. Okumaya devam et E3 2016 South Park: The Fractured But Whole Tüm İhtişamıyla Geliyor

South Park: The Stick of Truth İlk İnceleme Puanları Belli Oldu

E3 2012′de tam olarak 12 ödül alan, birkaç kez ertelenen Ubisoft yapımı South Park: The Stick of Truth, birkaç ay önce ön siparişe açılmıştı. South Park hayranlarının özellikle ilgi gösteren oyun, fiyatı ile de dikkat çekmişti.

Oyunun çıkmasına az bir süre kala, ünlü sitelerden ilk inceleme puanları da gelmeye başladı. Duruma bakılırsa, şimdiden güzel bir oyunun olabileceği görünüyor.

  1. IGN: 9.0/10
  2. Polygon: 8.5/10
  3. Eurogamer: 8/10
  4. Gamespot: 7/10

South Park: The Stick of Truth’tan 3 Yeni Fragman Bizlerle

Ubisoft’un yayınlayacağı Obsidian Entertaintment’ın geliştirdiği, Dünyanın en absürt çizgi dizisinin oyunu South Park: The Stick of Truth’tan yeni fragmanlar yayınlandı.

Okumaya devam et South Park: The Stick of Truth’tan 3 Yeni Fragman Bizlerle

South Park: The Stick of Truth Ve Ultimate Fellowship Paketi

E3 2012’de tam olarak 12 ödül alan, birkaç kez ertelenen Ubisoft yapımı South Park: The Stick of Truth, geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı. Ön sipariş ile oyuna sahip olursanız, Ultimate Fellowship isimli paket sizleri bekliyor.

Bu paket ile birlikte; Necromancer Sorcerer Kostümü(Ekstra Ateş Hasarı), Ranger Elf Kostümü(Ekstra Silah Hasarı), Rogue Assassin Kostümü(Ekstra Altın) ve Holy Defender Kostümü(Ekstra Savunma) olmak üzere dört farklı kostüm ve özellikleri sizlerin olacak.

Ön sipariş vermek için; Amazon, GameStop veya BestBuy mağazalarından satın alabilirsiniz. Fakat olanaklardan dolayı bizim için en kolay yol ; Steam veya Uplay gözüküyor. Diğer bir sürpriz de Uplay cehphesinde… Eğer ön siparişi Uplay üzerinden verirseniz bu paketin yanında “Super Samurai Spaceman” isimli paket sizlerin olacak.

South Park: The Stick of Truth; PC (Windows), PlayStation 3 ve Xbox 360 için, 4 Mart 2014 tarihinde piyasaya girmeye hazırlanıyor. Şu anda baktığımızda oyunun fiyatı epey pahalı gibi gözüküyor. Eğer RPG ve South Park hayranı değilseniz pek ilginizi çekmeyecek gibi duruyor. Şimdilik sizleri yedi dakikalık oynanış görüntüsü ile baş başa bırakıyorum.

THQ Markalarının Satışı Başladı!

İflas koruma başvurusuyla gündeme bomba gibi düşen THQ en sonunda resmen sahip olduğu markaları diğer yayıncı firmalara satmaya başladı. Okumaya devam et THQ Markalarının Satışı Başladı!

THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!

Dün aniden gelen bir duyuruyla iflas bayrağını çeken THQ’dan bugün gelen açıklamalar durumunu endişeyle takip ettiğimiz oyunların geleceğini gösteriyor. Okumaya devam et THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!

THQ’nun Hangi Oyunu Ubisoft’a Transfer Olursa Sevinirsiniz?

Bildiğiniz üzere son zamanlarda THQ’da işler pek yolunda değil. 21 Milyon dolarlık zarar açıklayan THQ’nun en beklenen yapımları Metro: Last Light, Company of Heroes 2 ve South Park: The Stick of Truth’un ertelenmesi de bu duruma tuz biber ekmiş durumda. Okumaya devam et THQ’nun Hangi Oyunu Ubisoft’a Transfer Olursa Sevinirsiniz?