Allison Road İle Korku İliklerinize İşlemek İçin Yeniden Geliyor

Silent Hill P.T.’nin manevi evladı Allison Road, küllerinden yeniden doğmanın eşiğinde. Okumaya devam et Allison Road İle Korku İliklerinize İşlemek İçin Yeniden Geliyor

Stranger Things’in Konsept Tasarımları Bize Bir Oyunu Hatırlattı

(Spoiler) Stranger Things son dönemlerin en popüler dizilerinden bir tanesi öyle ki izleyenler “oyunu da çıksa” diyor. Okumaya devam et Stranger Things’in Konsept Tasarımları Bize Bir Oyunu Hatırlattı

OF! Özel: Filmi Çekilmiş 20 Oyun

Konu net, filmi çekilmiş oyunlar. Ya da yok, filmi yapılmış oyunlar? Oyunu çekilmiş filmler? Ehm… Neyse. Karşınızda Filmi Çekilmiş 20 oyun!

Okumaya devam et OF! Özel: Filmi Çekilmiş 20 Oyun

P.T.’nin Devamı Allison Road İptal Edildi

İptal edilen bir Silent Hill oyununun “oynanabilen fragmanı” olarak akıllarda yer eden P.T.’nin devam oyunu olan Allison Road iptal edildi.

Okumaya devam et P.T.’nin Devamı Allison Road İptal Edildi

Kojima’dan Yeni Silent Hill’e Büyük Destek!

Kojima, Silent Hill’in elinden tutarak zirveye taşıyacak. Gamescom 2014 sezonunun en bomba gelişmesi bu diyebiliriz… Okumaya devam et Kojima’dan Yeni Silent Hill’e Büyük Destek!

Silent Hill Halloween Horror Nights’a Konuk Olacak

Universal Studios tarafından Cadılar Bayramı için  hazırlanan Halloween Horror Nights, Silent Hill öğelerini gerçek hayatta kullanıp bize korku dünyasının Disneyland’ini sunacak.

Okumaya devam et Silent Hill Halloween Horror Nights’a Konuk Olacak