Teenage Mutant Ninja Turtles’dan Donatello Videosu

Activision’un uzun bir aradan sonra yeniden oyuncularla buluşturma kararı aldığı Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows’dan yeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Teenage Mutant Ninja Turtles’dan Donatello Videosu

GTA ve GTA 2 Playstation 3’e Geliyor!

Şaka değil, gerçek! Grand Theft Auto serisinin ilk iki oyunu Playstation 3, Playstation Vita ve PSP platformlarına geliyor! Okumaya devam et GTA ve GTA 2 Playstation 3’e Geliyor!

Bioshock Infinite’i PSN’den Ön Sipariş Yapacaklar Yaşadı!

Bioshock Infinite’i PSN üzerinden sipariş etmeyi düşünenlere müjde! Artık Infinite’e ek olarak orijinal Bioshock’a da sahip olabilirsiniz! Okumaya devam et Bioshock Infinite’i PSN’den Ön Sipariş Yapacaklar Yaşadı!

Sony: PSN’den Yapılan Alışverişler PS4’e Taşınmayacak

Sony Worldwide Studios’un patronu Shuhei Yoshida PlayStation 4 hakkında açıklamalara devam ediyor.

Okumaya devam et Sony: PSN’den Yapılan Alışverişler PS4’e Taşınmayacak

Anomaly Warzone Earth PS Plus Üyelerine Ücretsiz!

11 bit studios’un başarılı tower offence oyunu Anomaly: Warzone Earth Playstation Plus üyelerine ücretsiz oldu! Okumaya devam et Anomaly Warzone Earth PS Plus Üyelerine Ücretsiz!

Dragon’s Dogma’nın DLC’si Bize de Gelecek!

Dün haberlerimize konu olan Dragon’s Dogma’ya Hard Mode ve Time Trial ekleyecek DLC için bugün Capcom’dan doğrulama geldi. DLC’nin varlığını kabul eden firma, 4 Aralık’ta yayınlanacak eklenti paketinin batıdaki oyuncularla da buluşacağını açıkladılar. Okumaya devam et Dragon’s Dogma’nın DLC’si Bize de Gelecek!

SEGA Şükran Gününde Oyunculara Oyun Festivali Sunuyor

Tüm Amerika ve Kanada’da kutlanan Şükran Günü kutlamalarından SEGA da geri kalmıyor ve kendi kızarmış hindisini pişirip oyuncuların önüne sunuyor. Okumaya devam et SEGA Şükran Gününde Oyunculara Oyun Festivali Sunuyor