Watch Dogs PS4’te Mi Yoksa PC’de Mi Oynanmalı?

E3 2013 de gösterilen Watch Dogs Gameplay videoları bir hayli etkileyiciydi, ama acaba bu gösterilen gameplay videoları gerçektende konsol üzerinde falan mı çekilmişti? Okumaya devam et Watch Dogs PS4’te Mi Yoksa PC’de Mi Oynanmalı?

Polemik Oyun Diablo 3 Ne Kadar Sattı?

Oyunun yapımcısı Activision yaptığı duyuruda, Diablo 3’ün 15 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu. Yapımcı firma geçtiğimiz ay 14 Milyondan fazla sattığını duyurmuştu.

Oyunseverlerle 2012 Mayısında buluşan Diablo III ilk olarak PC platformuna çıkmıştı. Daha sonra Eylül 2013’te PlayStation 3 ve Xbox 360’a çıkarak büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Önümüzdeki ayın 25’inde ise PC ve Mac için çıkaracakları Reaper of Souls genişleme paketini duyurmuşlardı. Yine, Diablo III: Ultimate Evil Edition’un PS4 versiyonununda büyük satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.

Diablo serisinin oyuncu sayısı her geçen gün artmakta bu istikrarlı artışı devam ettirip ettiremeyeceklerini hep beraber izleyip göreceğiz. Ancak şunu söyleyebiliriz ki özellikle son oyunuyla bizlerin büyük beğenisini kazanan serinin bir düşüş içine girmeyeceğini söyleyebiliriz.

GDC 2013’ten Dualshock 4 Ve Playstation 4 Eye Görüntüleri

The PlayStation 2013 Meeting’te uzaktan gördüğümüz PS4 harici bileşenleri GDC 2013’te sergilendi. Okumaya devam et GDC 2013’ten Dualshock 4 Ve Playstation 4 Eye Görüntüleri

İşte Japonlar’ın PlayStation 4 Yorumları!

Sony de Japon menşeili bir firma olduğu için Japonlar’ın düşünceleri önemli. Bakalım Uzak Doğu’daki kamuoyu nasıl? Okumaya devam et İşte Japonlar’ın PlayStation 4 Yorumları!

PlayStation 4 İnceleme Merkezi

Değerli oyuncular, adım adım yeni nesil konsolumuz için ilerliyoruz. Bu sayfada PlayStation 4 hakkındaki tüm gelişmeleri toplayacağız. Okumaya devam et PlayStation 4 İnceleme Merkezi