Mafia III Ön Sipariş Bonusları Gözüktü

Hangar 13 Games’in gözümüze şu aralar bolca çalacak olacağı her halinden belli olan Mafia III’ün ön sipariş bonuslarından bazıları belli oldu bile.

Okumaya devam et Mafia III Ön Sipariş Bonusları Gözüktü

Grand Theft Auto V PC İçin Ön Siparişte!

Rockstar bu hafta GTA V’in bu sonbahar Next-Gen konsollara ve PC için çıkacağını açıklamıştı. Artık zulada biriktirdiğiniz paraları harcama zamanı!

Okumaya devam et Grand Theft Auto V PC İçin Ön Siparişte!

Infamous: Second Son 1 Nisan’da Bizlerle Mi?

Oyun dünyası güne şaka gibi bir haberle merhaba dedi. Bir söylentiye göre Sucker Punch’un iddialı Playstation 4 çıkartması Infamous: Second Son 1 Nisan’da bizlerle! Okumaya devam et Infamous: Second Son 1 Nisan’da Bizlerle Mi?

Call of Duty: Ghosts Ön Siparişine Özel Harita!

Call of Duty serisinin en yeni halkası Ghosts’un oyuncularla buluşmasına anbean yaklaşılırken Activision, merakla beklenen yeni projelerinin ön sipariş hediyelerinden ilkini duyurdu! Okumaya devam et Call of Duty: Ghosts Ön Siparişine Özel Harita!

Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dedikodusuz bir günü dahi geçmeyen dijital oyun sektöründe yeni bir bomba söylenti dolanıyor bugünlerde. Aslında çifte dedikodu desek daha doğru olur… Okumaya devam et Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Gran Turismo 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yapımcıları tarafından bu yıl içerisinde Playstation 3 üzerinden oyuncularla buluşturulacağı belirtilen Gran Turismo 6’nın çıkış tarihi bir perakende firması aracılığıyla gün yüzüne çıktı! Okumaya devam et Gran Turismo 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Double Fine Adventure’un İsmi Artık Broken Age!

Evet Oyunfest severler, Tim Shafer’in merakla beklenen yeni macera oyununun ismi sonunda belli oldu! Broken Age! Okumaya devam et Double Fine Adventure’un İsmi Artık Broken Age!

GTA V’in PC Versiyonu En Sonunda Yüzünü Gösterdi!

Rockstar Games’in bizleri şaşırtmayarak öncelikle Playstation 3 ve Xbox 360 için duyurduğu Grand Theft Auto V’in PC versiyonu en sonunda ortaya çıktı! Okumaya devam et GTA V’in PC Versiyonu En Sonunda Yüzünü Gösterdi!