Yakında Steam Aksesuarlarını Kişiseleştirebileceğiz

Valve, Steam aksesuarlarını kişiselleştirmek için, şimdilik sınırlı sayıda da olsa, pek çok seçeneği yakında Steam Mağazası’na ekleyecek!

Okumaya devam et Yakında Steam Aksesuarlarını Kişiseleştirebileceğiz

Dördüncü Saxxy Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

Valve’ın Source Filmmaker kullanarak topluluk üyelerinin yaptığı filmleri ödüllendirdiği Saxxy Awards, bu sene dördündü yılını kutluyor. Kazananlar bu gece belli oluyor!

Okumaya devam et Dördüncü Saxxy Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

Aperture Tag: The Paint Gun Testing Initiative İnceleme

Apeture Tag, Portal 2’ye yeni ve eğlenceli oynanış dinamikleri ekleme amacını taşırken mod olmasına rağmen ücretli olarak satışa çıktı. Bakalım Apeture Tag bu fiyat etiketini hakedecek bir mod olmuş mu? Okumaya devam et Aperture Tag: The Paint Gun Testing Initiative İnceleme

Apeture Tag Türkçe Geliyor!

Portal 2’nin devamı niteliğinde içerikle bezenmiş Aperture Tag: The Paint Gun Testing Initiative modu Türkçe olarak çıkacak!

Okumaya devam et Apeture Tag Türkçe Geliyor!

The Saxxy Awards 2013 Adayları Belirlendi!

Valve’ın Source Filmmaker ile yapılan videolar arasında düzenlenen bir nevi SFM’in Oscar’ı Saxxy Awards 2013’ün adayları belirlendi. Kazananlar yarın açıklanıyor!

Okumaya devam et The Saxxy Awards 2013 Adayları Belirlendi!

Yine Bir Half Life 3 Söylentisi!

Valve, Portal 2’yi ilk açıkladığında bunu orijinal Portal oyununa bir patch getirerek yapmıştı. Bu bahsettiğimiz güncelleme, oyuna mesajları düzenleyen ve oyunun sonunu belli belirsizi değiştiren radyolar eklemişti. Okumaya devam et Yine Bir Half Life 3 Söylentisi!

20 Oyun Evreni Bir Videoya Ancak Böyle Sığardı!

Hollandalı oyun tutkunu Tim Hijlkema, öyle hoş bir video yapmış ki görmeniz lazım. Okumaya devam et 20 Oyun Evreni Bir Videoya Ancak Böyle Sığardı!