Kutusuz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Olur Mu? Olmaz!

Dünyanın en kullanışlı kutusuna hazır olun…

Okumaya devam et Kutusuz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Olur Mu? Olmaz!

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain GTA Gibi Olmayacak!

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan Metal Gear Solid’in, yeni oyunu The Phantom Pain’den haber var. Okumaya devam et Metal Gear Solid V: The Phantom Pain GTA Gibi Olmayacak!

Metal Gear Solid V Ground Zeroes Yüzleri Güldürdü

Merakla beklenen oyunumuz Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’un çıkış tarihi 18 Mart olarak belirlendi. Yeni gelen videoyla oyunun Xbox özel içeriğini öğrenmiş olduk.

Daha önceden Ground Zeroes’un ana oyun olan Metal Gear Solid V: the Phantom Pain’den önce çıkacağı açıklanmıştı. Yapılan açıklamaya göre oyun PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında yayınlanacak.

Oyun PS3 ve Xbox360 için $19.99 Dolardan satışa sunulacakken, Xbox One ve PS4 için ise $29.99 Dolardan alıcı bulacak. Ayrıca yapılan bir röportajda Metal Gear Solid’i bize kazandıran Hideo Kojima, Phantom Pain’in çıkışıyla ilgili de yorumlarda bulundu:

“Aslında ikisini de aynı tarihlerde çıkarmak daha iyi olurdu, ama elbette işler her zaman planlandığı gibi yürümüyor. Phantom Pain zaman içinde PS4 konsolunda daha yaygın olarak tercih edilecek gibi.” dedi. Yani kısaca “Siz oyuncuları biraz daha bekletmek zorundayız .“ diyor.

Bizim de şu an beklemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. 18 Martı bekleyeceğiz ve çıkacak bu oyunu bütün hatlarıyla test etmek için hazır olacağız. Bu da şu an oyunun yayınlanan resmi videosu:

Not: Habere desteklerinden dolayı bir diğer ekip arkadaşım Muhammed İkbal’e teşekkür ederim.

Metal Gear Solid Remake’leri Geliyor!

Hideo Kojima Metal Gear Solid serisini yeni Fox Engine ile yeniden oyuncularla buluşturmak istiyor! Okumaya devam et Metal Gear Solid Remake’leri Geliyor!

Metal Gear Solid 5 Kinect ve SmartGlass Destekli Gelebilir!

Stealth – action türünün efsaneleşen örneklerinden Metal Gear Solid’in son halkası Phantom Pain Kinect ve SmartGlass desteğiyle gelebilir! Okumaya devam et Metal Gear Solid 5 Kinect ve SmartGlass Destekli Gelebilir!

Metal Gear Solid V Duyuruldu Açığa Çıkan Tüm Bilgiler İçeride!

Metal Gear Solid’in geliştiricisi Hideo Kojima MGSV duyurusunu bizzat GDC 2013’te yaptı. Ciddi ciddi Metal Gear Solid V geliyor! Okumaya devam et Metal Gear Solid V Duyuruldu Açığa Çıkan Tüm Bilgiler İçeride!

Phantom Pain’den Gizem Dolu Bir Video!

Sır dolu yapımcısı Joakim Mogren ile yapılan son röportaj ile spekülasyonları alevlendiren Phantom Pain’den gizemli bir video çıktı bugün ortaya. Okumaya devam et Phantom Pain’den Gizem Dolu Bir Video!

Phantom Pain GDC’de Ortaya Çıkıyor!

Geçtiğimiz yılın Video Oyun Ödülleri gecesinde ortaya çıkarak büyük bir sürprize imza atan gizemli Phantom Pain projesi Oyun Geliştiricileri Konferansında detaylanacak! Okumaya devam et Phantom Pain GDC’de Ortaya Çıkıyor!