Walking Dead Season 2 Teaserları Sürüyor!

Telltale Games hayranlık uyandıran “episodik” korku macera oyunu The Walking Dead’in yeni sezonu için teaserlar yayınlamayı sürdürüyor. Okumaya devam et Walking Dead Season 2 Teaserları Sürüyor!

Thief 2 Nisan Salı Günü Ortaya Çıkıyor!

Eidos Montreal “stealth action” türünün atası konumundaki Thief serisinin yeni oyunu için yayımladığı teaser ile büyük sunumun salı günü gerçekleşeceğini duyurdu! Okumaya devam et Thief 2 Nisan Salı Günü Ortaya Çıkıyor!

Phantom Pain’den Gizem Dolu Bir Video!

Sır dolu yapımcısı Joakim Mogren ile yapılan son röportaj ile spekülasyonları alevlendiren Phantom Pain’den gizemli bir video çıktı bugün ortaya. Okumaya devam et Phantom Pain’den Gizem Dolu Bir Video!

Killzone: Shadow Fall’dan Yepyeni Bir Teaser!

Guerilla Games’in The Playstation 2013 Meetings programına damgasını vuran yeni projesi Killzone: Shadow Fall için yeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Killzone: Shadow Fall’dan Yepyeni Bir Teaser!

Rebellion’dan Sır Dolu Bir Oyun Geliyor!

Amiga’nın popüler olduğu devirlerden bu yana oyun dünyası içerisinde varlığını sürdüren ve son olarak Sniper Elite V2 ile bizlerin karşısına çıkan Rebellion, büyük bir gizlilikle geliştirdiği yeni oyununun ilk tanıtımlarını yapmaya başladı! Okumaya devam et Rebellion’dan Sır Dolu Bir Oyun Geliyor!