Insomniac Games’ten Yeni Bir Proje!

Spyro, Ratchet&Clank, Resistance gibi serileriyle tanıdığımız Insomniac Games Xbox One’a özel tasarladığı Sunset Overdrive’ın dışında bir başka proje üzerinde daha çalışıyor!

İçeriği Görüntüle
EA’dan Bir Star Wars Oyunu Daha!

Electronic Arts’a devredilen Star Wars oyun haklarının ardından harıl harıl çalışmalara başlayan DICE, Visceral ve Bioware’in büyük bir gizlilikle sakladıkları projeleri gün yüzüne... İçeriği Görüntüle

Mass Effect 4 Oyuncu Dostu Olacak!

RPG tutkunu bir grup oyuncunun Bioware çalışanlarına Twitter aracılığıyla sordukları sorular sabırsızlıkla beklenen yeni Mass Effect projesine dair yepyeni bilgileri gün ışığına çıkardı

İçeriği Görüntüle
Ninja Theory Yepyeni Bir Projeyle Geliyor!

Dijital oyun sektörünün tatile girdiği ve sonbaharda bomba oyunlarla karşımıza çıkmaya hazırlandığı şu dönemde firmalardan yeni proje haberleri ardı sıra gelmeye başladı!

İçeriği Görüntüle
Gearbox Software Yeni Bir IP Peşinde!

Son dönemde Aliens: Colonial Marines ile büyük eleştirilere hedef olan, ancak Borderlands 2 ile de büyük başarı yakalamayı başaran Gearbox Software yeni nesil konsollara özel yepyeni bir proje... İçeriği Görüntüle

Dishonored ve Rage’in Devamı Geliyor! Ayrıca Bir de Sürpriz Proje Var!

Bethesda’nın alt firmaları olan id Software ve Arkane Studios’tan güzel haberler var. Her iki firma da bu aralar harıl harıl çalışıyor!.

İçeriği Görüntüle
Techland Bizleri Yeni Nesilde De Korkutacak!

Artık bir seri halini alan Dead Island ile bu nesile damgasını vuran Techland, yeni nesil için hazırladığı zombi temalı korku oyunları Dying Light’ı duyurdu!

İçeriği Görüntüle
Max Payne ve Alan Wake’in Yaratıcılarından Yepyeni Bir Proje! Quantum Break!

Remedy Entertainment Xbox One için özel tasarladıkları yeni projeleri Quantum Break’i kısa bir teaser ile duyurdu!

İçeriği Görüntüle
Yeni Batman Oyunu Yolda!

Daha Batman: Arkham Origins raflardaki yerini almadan yeni bir Batman projesinin yolda olduğu ortaya çıktı!

İçeriği Görüntüle
Syndicate Bir Kez Daha Sil Baştan!

Geçtiğimiz yıl Electronic Arts’ın büyük umutlarla piyasaya sürdüğü, ancak hüsranla sonuçlanan Syndicate macerasının ardından efsane oyun sil baştan ele alınıyor!

İçeriği Görüntüle