Mirror’s Edge Catalyst’in Koleksiyoncu Sürümü Ortaya Çıktı

Mirror’s Edge Catalyst’in Koleksiyoncu Sürümü (Collector’s Edition) ortaya çıktı. Okumaya devam et Mirror’s Edge Catalyst’in Koleksiyoncu Sürümü Ortaya Çıktı

E3 EA Özel: Mirror’s Edge 2 Geliyor!

Mirror’s Edge 2, E3 2014 basın toplantısında duyuruldu. İlk oyunda olduğu gibi hikaye, kahramanımız Faith etrafında gelişecek. Okumaya devam et E3 EA Özel: Mirror’s Edge 2 Geliyor!

DICE: E3’te Sürprizlere Hazırlanın!

Battlefield serisiyle özdeşleşen EA’nın önde gelen firmalarından DICE’dan E3’e özel sürprizler! Okumaya devam et DICE: E3’te Sürprizlere Hazırlanın!

Mirror’s Edge 2 En Sonunda EA’nın Sitesinde De Göründü!

Daha dün Amazon’un iki farklı sitesinde görüntülendiğini duyurduğumuz Mirror’s Edge 2 ismi Electronic Arts’ın web sitesine de girdi! Okumaya devam et Mirror’s Edge 2 En Sonunda EA’nın Sitesinde De Göründü!

Mirror’s Edge 2 Xbox One “Exclusive” Olarak Mı Gelecek?

Çatılardan atlamayı özleyen geniş bir kesimin sabırsızlıkla beklediği Mirror’s Edge Xbox One’a özel bir oyun olarak mı geliyor? Okumaya devam et Mirror’s Edge 2 Xbox One “Exclusive” Olarak Mı Gelecek?

Mirror’s Edge 2 Yapım Aşamasında!

2008 yılında oyuncularla buluşan ve garip bir biçimde çok sevilmesine rağmen büyük satış rakamlarına ulaşamayan Mirror’s Edge’in devamının olup olmayacağı uzun zamandır merak konusuydu. Ortaya çıkan yeni gelişmelere bakılacak olursa ilk oyunun hayranları için güzel günler yakın olabilir! Okumaya devam et Mirror’s Edge 2 Yapım Aşamasında!