Kutusuz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Olur Mu? Olmaz!

Dünyanın en kullanışlı kutusuna hazır olun…

Okumaya devam et Kutusuz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Olur Mu? Olmaz!

Kojima’dan Yeni Silent Hill’e Büyük Destek!

Kojima, Silent Hill’in elinden tutarak zirveye taşıyacak. Gamescom 2014 sezonunun en bomba gelişmesi bu diyebiliriz… Okumaya devam et Kojima’dan Yeni Silent Hill’e Büyük Destek!

Metal Gear Solid 5’te Kan Değişikliği

Daha önceki tüm Metal Gear Solid oyunlarında Solid Snake’in seslendirmesini yapan David Hayter’ın bir sonraki oyunda yer almayacağı ortaya çıktı. Okumaya devam et Metal Gear Solid 5’te Kan Değişikliği

Metal Gear Solid V Duyuruldu Açığa Çıkan Tüm Bilgiler İçeride!

Metal Gear Solid’in geliştiricisi Hideo Kojima MGSV duyurusunu bizzat GDC 2013’te yaptı. Ciddi ciddi Metal Gear Solid V geliyor! Okumaya devam et Metal Gear Solid V Duyuruldu Açığa Çıkan Tüm Bilgiler İçeride!

The Phantom Pain Yoksa Metal Gear Solid V Mi?

VGA 10’da The Phantom Pain ile karşımıza çıkan Moby Dick Studio bizim için yeni bir isim ama videodaki çözümlemeler MGS V’i işaret ediyor! Okumaya devam et The Phantom Pain Yoksa Metal Gear Solid V Mi?

Metal Gear Solid: Ground Zeroes Videosu Sonunda Geldi!

PAX 12’de kapalı kapılar ardında tanıtılan yeni MGS oyunu Ground Zeroes için beklenen video yayınlandı. Okumaya devam et Metal Gear Solid: Ground Zeroes Videosu Sonunda Geldi!

Metal Gear Solid 5 Grafik Motoru İçin Son Bir Ay

Hideo Kojima’nın uzun zamandır üzerinde çalıştığı Fox Engine gelecek ay tanıtılmak için hazırlanıyor. Okumaya devam et Metal Gear Solid 5 Grafik Motoru İçin Son Bir Ay

Metal Gear Solid 5 İçin İlk Görüntüler Bunlar Olabilir Mi?

Hideo Kojima’nın kapalı kapılar ardından MGS5 için neler planladığı açığa çıkıyor gibi gözüküyor.

Okumaya devam et Metal Gear Solid 5 İçin İlk Görüntüler Bunlar Olabilir Mi?