Ruslardan Şaşırtan Çıkış: Metal Gear Serisi Bir Propaganda Ürünü

Ruslardan Şaşırtan Çıkış: Metal Gear Serisi Bir Propaganda Ürünü

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Ne Kadar Yer Kaplayacak?

PlayStation 4 kullanıcıları oyunu oynamak için 25 GB boş alanı gözden çıkarmak zorunda. Okumaya devam et Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain Ne Kadar Yer Kaplayacak?

Metal Gear Solid: The Phantom Pain’in Grafikleri Düşürüldü mü?

Oyuna yapılan grafik düşürme eleştirilerine yapımcı Ken-ichiro Imaizumi tarafından yanıt geldi. Okumaya devam et Metal Gear Solid: The Phantom Pain’in Grafikleri Düşürüldü mü?

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain GTA Gibi Olmayacak!

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Konami tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan Metal Gear Solid’in, yeni oyunu The Phantom Pain’den haber var. Okumaya devam et Metal Gear Solid V: The Phantom Pain GTA Gibi Olmayacak!

Metal Gear Solid V Ground Zeroes Yüzleri Güldürdü

Merakla beklenen oyunumuz Metal Gear Solid V: Ground Zeroes’un çıkış tarihi 18 Mart olarak belirlendi. Yeni gelen videoyla oyunun Xbox özel içeriğini öğrenmiş olduk.

Daha önceden Ground Zeroes’un ana oyun olan Metal Gear Solid V: the Phantom Pain’den önce çıkacağı açıklanmıştı. Yapılan açıklamaya göre oyun PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında yayınlanacak.

Oyun PS3 ve Xbox360 için $19.99 Dolardan satışa sunulacakken, Xbox One ve PS4 için ise $29.99 Dolardan alıcı bulacak. Ayrıca yapılan bir röportajda Metal Gear Solid’i bize kazandıran Hideo Kojima, Phantom Pain’in çıkışıyla ilgili de yorumlarda bulundu:

“Aslında ikisini de aynı tarihlerde çıkarmak daha iyi olurdu, ama elbette işler her zaman planlandığı gibi yürümüyor. Phantom Pain zaman içinde PS4 konsolunda daha yaygın olarak tercih edilecek gibi.” dedi. Yani kısaca “Siz oyuncuları biraz daha bekletmek zorundayız .“ diyor.

Bizim de şu an beklemekten başka elimizden bir şey gelmiyor. 18 Martı bekleyeceğiz ve çıkacak bu oyunu bütün hatlarıyla test etmek için hazır olacağız. Bu da şu an oyunun yayınlanan resmi videosu:

Not: Habere desteklerinden dolayı bir diğer ekip arkadaşım Muhammed İkbal’e teşekkür ederim.

Just Add Water MGS Remake’i İçin Gönüllü Oldu!

Dün bizim de bir haberle duyurduğumuz Hideo Kojima’nın orijinal MGS’nin remake’ini yapma isteği dünya çapında yankı uyandırdı ve daha bir gün geçmeden bir gönüllü firma ortaya çıktı! Okumaya devam et Just Add Water MGS Remake’i İçin Gönüllü Oldu!

Metal Gear Solid Remake’leri Geliyor!

Hideo Kojima Metal Gear Solid serisini yeni Fox Engine ile yeniden oyuncularla buluşturmak istiyor! Okumaya devam et Metal Gear Solid Remake’leri Geliyor!