FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

FPS türündeki oyunlarda tecrübeye sahip isimlerinden oluşan Midwinter Entertainment’ın ilk oyunu Scavengers açığa çıktı. Okumaya devam et FPS Türünün Deneyimli İsimlerinden Yeni Bir Oyun: Scavengers

Yeni Halo’nun Yönetmeni Değişti

343 Industries’in yeni bir yönetmene kavuştuğu açığa çıktı.

Bugün erken saatlerde David Ellis 343 Industries’in tasarımcısı timlongojr isimli Twitter kullanıcısına Bir Tweet attı. Eğer profiline bakarsanız şu şekilde bir şey göreceksiniz.

Tim-Longo

Bu arada Tim Republic Commando ve Tomb Raider Reboot’unda Yönetmenidir.

Şöyle diyebiliriz ki,Tim Longo artık 343 Industries’in yönetmeni.Tim’den önce yönetmen olan Josh Holmes’ın Twitter biyografisinde artık şöyle yazıyor :

Josh-Holmes

Görebildiğiniz gibi Twitter’ında yazan “EP @343” Artık yönetmen olmadığını ve 343 Industries’de artık yapımcı olarak çalıştığını belirtiyor. Josh Holmes’ın neden Halo için yönetmen olmadığını bilmesek de, bunun bu yılın erken zamanlarında ‘Halo 4’ün sunumunda gösterdiği fotoğrafla bir alakası olduğunu düşünüyoruz. Bu fotoğrafla hem çok fazla kişinin kırılmasına hem de çok aşırı büyük bir tepki verilmesine neden olmuştu. (Bkz. haber resmi)

Tim Longo’ya 343 Industries’de olan yeni işinde iyi şanslar dileriz. Umarız ki bu markayı olabildiğince iyi temsil ederler ve yeni Halo’larla bizi bol bol eğlendirirler.