App Store Haftanın Ücretsiz Uygulaması: Pixel Cup Soccer 2016

Apple, Olimpiyat futbol finalleri haftasına özel Pixel Cup Soccer 2016’ı ücretsiz dağıtıyor.

Okumaya devam et App Store Haftanın Ücretsiz Uygulaması: Pixel Cup Soccer 2016

Amerika’dan Pokemon GO’ya Yasak Geldi

ABD yetkilileri güvenlik endişeleri dolayısıyla Pokemon GO oynanmasına yasak getirdi. Okumaya devam et Amerika’dan Pokemon GO’ya Yasak Geldi

Haftanın Mobil Oyunları 8-14 Ağustos 2016

İçerisinde bulunduğumuz haftada hangi mobil oyunlar çıktı bir göz atalım.

Okumaya devam et Haftanın Mobil Oyunları 8-14 Ağustos 2016

Motorsport Manager PC İçin Duyuruldu

SEGA ve Playsport Games, Motorsport Manager’ı PC için duyurdu. Motorsport Manager oyunculara, kendi motorsporları takımlarını kurmaya ve yönetmeye imkân tanıyor. Okumaya devam et Motorsport Manager PC İçin Duyuruldu

Sid Meier’s Civilization Revolution 2 Gelecek Hafta iOS’ta!

2K Games’in yaptığı açıklamaya göre Sid Meier’s Civilization Revolution 2, 2 Temmuz’da iOS için AppStore’daki yerini alacak.

Okumaya devam et Sid Meier’s Civilization Revolution 2 Gelecek Hafta iOS’ta!

Surgeon Simulator iOS Platformunda!

PC versiyonu ile kendinden sıkça bahsettiren ve kendine hayran bıraktıran simülasyon oyunu Surgeon Simulator, iOS platformu için piyasaya sürüldü. Şu an için sadece iPad için desteklenen oyunda yaklaşık 50 adet başarım bulunuyor. Eğer cihazınız iPad 4 ve üstü ise tüm ameliyatlarınızı kayıt altına alabilmeniz mümkün. Kontrol bakımından, PC versiyonuna göre biraz daha kolay olmasına karşın, oyun eğlencesinden hiçbir şey kaybetmemiş.

surg

Yaklaşık 230 MB boyutunda olan oyunu; 10,99 lira karşılığında satın alabilirsiniz. Eğer mobil oyunlardan sıkıldıysanız Surgeon Simulator tam size göre. Şimdilik diğer platformlara gelip gelmeyeceği hakkında bir bilgi verilmedi. Buradan uygulamaya erişebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler!

sur

Bossa Studious’un Yeni Surgeon Simulator’u iPad’lere geliyor

Surgeon Simulator 2013 ile ciddi ve ilginç bir başarı yakalayan Bossa Studios, serinin yeni oyununu iPad’a çıkartıyor.

Okumaya devam et Bossa Studious’un Yeni Surgeon Simulator’u iPad’lere geliyor

LEGO Star Wars Artık Cepte!

LEGO Star Wars: The Complete Saga iPhone, iPad ve iPod için geldi.

Aranızda LEGO Star Wars’ın video oyununu oynayanlar mutlaka vardır. Lisanslı LEGO serilerinin başlaması Star Wars evreninin LEGO’laştırılmasıyla olmuştur. O nedenle eğer hem mazi yapmak hem de mobil telefonunuzla eğlenmek istiyorsanız ilaç gibi bir müjde ile karşınızdayız.

LEGO Star Wars: The Complete Saga iPhone, iPad ve iPod cihazları için yayınlandı. LEGO Star Wars’un bütün oyunlarını içeren bu paketini şimdi App Store’dan temin edebilirsiniz.

Satın alma işleminden önce eğer isterseniz LEGO Star Wars: The Phantom Menace, yani ilk filmin oyununu, şimdi bedava. İndirip oynayarak bir deneme yaparbilirsiniz. Bu oyun dışında kalan diğer bütün ek içerikler ile 5 oyun paralı olarak satılıyor.