Gamestop’ta Retro Konsol Ve Oyun Satışı Başladı

Gamestop’tan göz yaşartıcı hareket! Klasik oyunlar ve konsollar artık daha ulaşılabilir durumda. Okumaya devam et Gamestop’ta Retro Konsol Ve Oyun Satışı Başladı

Sniper Elite 3 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yayınlayıcı 505 Games, geçtiğimiz gün Sniper Elite 3 çıkış tarihlerini bizlere sundu. 1 Temmuz tarihinde PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Windows PC versiyonu ise, 27 Haziran’da bizlerle olması planlanıyor.

Sniper Elite 3 için ön sipariş fiyatları; PS4 ve Xbox One için 49,99 Dolar, PS3 ve Xbox 360 için 39,99 Dolar. Bunların yanında da Collector’s Edition olacağı açıklandı. Fakat bu sürüm şimdilik sadece PS4 ve Xbox One için piyasada olacak gibi duruyor. Collector’s Edition fiyatı ise 69,99 Dolar olarak belirtildi.

Collector’s Edition ile beraber; üç özel DLC yanında skinler ve silahlar, iskambil kartları, bir adet özel künye ve sürpriz hediyeler sizleri bekliyor. Ön sipariş yaparsanız, “Hunt the Grey Wolf” isimli ek görevin ücretsiz olarak sunulacağı belirtildi.

Şu an GameStop’ta başlayan ön siparişler, ilerleyen zamanlarda diğer dağıtıcılarında ön siparişe açmaları bekleniyor.

Infamous: Second Son 1 Nisan’da Bizlerle Mi?

Oyun dünyası güne şaka gibi bir haberle merhaba dedi. Bir söylentiye göre Sucker Punch’un iddialı Playstation 4 çıkartması Infamous: Second Son 1 Nisan’da bizlerle! Okumaya devam et Infamous: Second Son 1 Nisan’da Bizlerle Mi?

Rainbow 6: Patriots İptal Mi Oldu?

Rainbow 6 serisinin sabırsızlıkla beklenen yeni halkası Patriots iptal mi oldu? Okumaya devam et Rainbow 6: Patriots İptal Mi Oldu?

Battlefield 4’ün Yeni Nesile Geleceği Kesinleşti!

Electronic Arts Markalar Başkanı Frank Gibeau aksiyon tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Battlefield 4’ün yeni nesilde bizlerle buluşacağını resmen dile getirdi. Okumaya devam et Battlefield 4’ün Yeni Nesile Geleceği Kesinleşti!

The Last of Us’ın Ön Sipariş İçeriği Netleşti

En son VGA 10’da ortalığı titreten The Last of Us’un Sony PlayStation resmi blogunda yeni bilgileri açığa çıktı. Okumaya devam et The Last of Us’ın Ön Sipariş İçeriği Netleşti

Wii U İlk Haftasında 400,000 Sattı

Nintendo Amerika başkanı Reggie Fils-Aime’nin yaptığı açıklamaya göre, Wii U ilk haftasında sadece Kuzey Amerika’da 400.000 ünite sattı. Okumaya devam et Wii U İlk Haftasında 400,000 Sattı