Deus Ex: Mankind Divided’tan 18 Dakikalık Oynanış Videosu

Deus Ex: Mankind Divided için yayınlanan videolar sayesinde oyunda bulunan silahları görüyor, hatta yepyeni bir oyun moduyla tanışıyoruz. Okumaya devam et Deus Ex: Mankind Divided’tan 18 Dakikalık Oynanış Videosu

Killer is Dead En Sonunda Görücüye Çıktı!

Grasshopper Manufacture ve Kadokawa Games’in merakla beklenen yeni projesi Killer is Dead en sonunda görücüye çıktı! Okumaya devam et Killer is Dead En Sonunda Görücüye Çıktı!

Splinter Cell Blacklist’i Kaç Farklı Yöntemle Bitirebileceğiz?

Ubisoft’un efsane serilerinden Splinter Cell’in son halkası Blacklist’in oynanabilirliği hepimizin merak konusu olsa gerek? İşte yapımcılar son yayımladıkları videoyla bu sorumuza yanıt verdiler. Okumaya devam et Splinter Cell Blacklist’i Kaç Farklı Yöntemle Bitirebileceğiz?

Bungie’nin PS4 Bombası Destiny’e Buyurun!

Halo’nun yaratıcıları Bungie’nin günlerdir gündemimizi meşgul eden yeni projesi Destiny dün geceki Playstation 2013 Meeting’de ilk kez görücüye çıktı. Okumaya devam et Bungie’nin PS4 Bombası Destiny’e Buyurun!

Bioshock Infinite’in Giriş Sekansını Görmek İsteyen?

2K Games’in heyecanla beklediğimiz FPS’si Bioshock Infinite’in giriş sekansına ait bir video yayınlandı. Okumaya devam et Bioshock Infinite’in Giriş Sekansını Görmek İsteyen?

Dead Space 3’ten Yeni Oynanış Videosu!

Korku severlerin merakla beklediği Dead Space 3’ün yeni yayınlanan oynanış videosu serinin hayranlarını sevindirecek bir sürprize sahip! Okumaya devam et Dead Space 3’ten Yeni Oynanış Videosu!

Dirty Bomb’un Pre-Alpha Oynanış Videosu Yayınlandı!

Splash Damage yeni geliştirdikleri ücretsiz çok oyunculu oyunları Dirty Bomb’un ilk oynanış videosunu yayınladı. Okumaya devam et Dirty Bomb’un Pre-Alpha Oynanış Videosu Yayınlandı!

LEGO City Undercover’dan Oynanış Videosu!

TT Fusion’un geliştirdiği ve bu defa yalnızca Wii U için sunulacak olan yeni LEGO oyunu City Undercover’ın yeni oynanış videosu yayınlandı! Okumaya devam et LEGO City Undercover’dan Oynanış Videosu!

Splinter Cell Blacklist Detaylarına Bu Video İle Göz Atalım

Ubisoft’un yeni Sam Fisher’ı ve planları hakkında daha fazlasını öğreniyoruz. Okumaya devam et Splinter Cell Blacklist Detaylarına Bu Video İle Göz Atalım