XCOM Declassified’dan Yeni Bir Video!

2K Games, merakla beklenen XCOM temelli TPS’si XCOM Declassified için yeni bir video yayımladı. Okumaya devam et XCOM Declassified’dan Yeni Bir Video!

Need For Speed Rivals da E3’teydi!

E3’te sahne alan oyunlardan bir tanesi de Need For Speed serisinin yeni halkası Rivals’dı. Okumaya devam et Need For Speed Rivals da E3’teydi!

Forza 5 Drivatar Sistemiyle Bambaşka Bir Yarış Simülasyonu Sunacak!

Xbox One’da göreceğimiz Forza 5 içereceği Drivatar sistemiyle hiç görmediğimiz bir deneyim sunacak! Okumaya devam et Forza 5 Drivatar Sistemiyle Bambaşka Bir Yarış Simülasyonu Sunacak!

Titanfall Resmi Duyurusunu Yaptı!

Respawn Entertainment merakla beklenen Titanfall ile E3 Microsoft konferansında sahneye çıktı. Okumaya devam et Titanfall Resmi Duyurusunu Yaptı!

Battlefield 4 E3 Videosu Nefes Kesici!

Electronic Arts ve DICE’ın heyecanla beklenen oyunları Battlefield 4 için yeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Battlefield 4 E3 Videosu Nefes Kesici!

Dead Rising 3 E3’te Ortaya Çıktı!

Capcom Vancouver uzun zamandır dedikodu halinde etrafa yayılan Dead Rising 3’ü en sonunda gün yüzüne çıkardı! Okumaya devam et Dead Rising 3 E3’te Ortaya Çıktı!

Mob Of The Dead’den Oynanış Videosu!

Black Ops 2 için hazırlanan en yeni DLC paketi Uprising ile birlikte oyunculara sunulacak olan “Mob of the Dead” modu için bir oynanış videosu yayımlandı. Okumaya devam et Mob Of The Dead’den Oynanış Videosu!

Killer is Dead En Sonunda Görücüye Çıktı!

Grasshopper Manufacture ve Kadokawa Games’in merakla beklenen yeni projesi Killer is Dead en sonunda görücüye çıktı! Okumaya devam et Killer is Dead En Sonunda Görücüye Çıktı!