Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!

Avalanche Studios ve Warner Bros’un merakla beklenen Mad Max uyarlamasına ait ilk oyun içi video yayımlandı. Okumaya devam et Mad Max’in İlk Oynanış Videosu Yayımlandı!

Rambo’dan İlk Oyun İçi Video!

Sylvester Stallone’nin hafızlara kazınan karakterlerinden Rambo’nun video oyununa ait ilk oyun içi video yayımlandı. Okumaya devam et Rambo’dan İlk Oyun İçi Video!

Grand Theft Auto V’in İlk Oynanış Videosu!

Rockstar Games’in efsane serisi GTA’nın son halkasına ait ilk oynanış videosu nihayet oyuncularla buluştu! Okumaya devam et Grand Theft Auto V’in İlk Oynanış Videosu!

Batman: Arkham Origins’in İlk Oynanış Videosuna Buyurun!

Batman serisinin yeni halkası Arkham Origins’de E3’te görücüye çıktı. Okumaya devam et Batman: Arkham Origins’in İlk Oynanış Videosuna Buyurun!

Final Fantasy’nin Akıbeti Belli Oldu!

Square Enix E3 kapsamında yapacağı Final Fantasy duyurusunu gerçekleştirdi! Ve karşınızda Final Fantasy XV! Okumaya devam et Final Fantasy’nin Akıbeti Belli Oldu!

Yeni Nesil Wolfenstein’den İlk Oynanış Videosu Geldi!

Bethesda Softworks’ün Machine Games ile birlikte bir kez daha oyun camiasıyla buluşturmaya hazırlandığı efsane seri Wolfenstein’ın en yeni bölümü olacak The New Order’den ilk oynanış videosu yayımlandı! Okumaya devam et Yeni Nesil Wolfenstein’den İlk Oynanış Videosu Geldi!

The Bureau’nun Saha Faaliyetlerini Görmek İsteyen?

2K Marins’in merakla beklenen yeni XCOM projesi The Bureau: XCOM Declassified’ın ilk resmi oynanış videosu yayımlandı! Okumaya devam et The Bureau’nun Saha Faaliyetlerini Görmek İsteyen?

Dark Souls 2’den Çok Özel Oynanış Sunumu!

Namco Bandai ve From Software’in heyecanla beklenen oyunları Dark Souls 2 için 12 dakikalık bir oynanış videosu yayımlandı. Okumaya devam et Dark Souls 2’den Çok Özel Oynanış Sunumu!

Battlefield 4’ün 17 Dakikalık Oynanış Videosu Yayımlandı!

Beklenen gün geldi ve Battlefield 4’ün biraz merak, biraz heyecan ve sabırsızlıkla beklediğimiz ilk oynanış videosu yayımlandı! Okumaya devam et Battlefield 4’ün 17 Dakikalık Oynanış Videosu Yayımlandı!