Agent’ın Lisansı Bir Kez Daha Tazelendi!

Rockstar Games’in 2009 yılında PS3 “Exclusive” olarak duyurduğu, ancak sonrasında sessizliğe gömülen Agent bir kez daha ortaya çıktı! Okumaya devam et Agent’ın Lisansı Bir Kez Daha Tazelendi!

Quantum Break’te Max Payne ve Alan Wake Bir Araya Geliyor!

Remedy Entertainment’in Xbox One’a özel sunmayı planladığı Quantum Break, Max Payne ile Alan Wake’in sunduğu tecrübeleri bir araya getiriyor! Okumaya devam et Quantum Break’te Max Payne ve Alan Wake Bir Araya Geliyor!

Sunset Overdrive’ı Oynamak İçin İnternet Gerekmeyecek!

Insomniac Games’in Xbox One için hazırladığı ilk oyun Sunset Overdrive sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duymayacak. Okumaya devam et Sunset Overdrive’ı Oynamak İçin İnternet Gerekmeyecek!

Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Dedikodusuz bir günü dahi geçmeyen dijital oyun sektöründe yeni bir bomba söylenti dolanıyor bugünlerde. Aslında çifte dedikodu desek daha doğru olur… Okumaya devam et Haftanın Dedikodusu! Demon’s Souls 2 ve Dead Rising 3 PS4’e Geliyor!

Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Crytek’in Xbox One’a özel olarak tasarladığı Kinect destekli projesi Ryse firma için yeni bir serinin ilk adımı olabilir! Okumaya devam et Ryse Yeni Bir Serinin Başlangıcı Olabilir!

Dead Rising 3’ü Cep Telefonunuz Olmazsa Bitiremeyeceksiniz!

Capcom’un uzun bir aradan sonra yeni nesil konsollara geçişle birlikte ortaya çıkardığı yeni Dead Rising’i cep telefonunuz veya tablet bilgisayarınız olmadığı müddetçe bitirmeniz mümkün olmayacak! Okumaya devam et Dead Rising 3’ü Cep Telefonunuz Olmazsa Bitiremeyeceksiniz!

Killzone: Shadow Fall’dan Soluksuz İzlenecek Bir Video!

E3’ten bomba gibi videolar gelmeyi sürdürüyor. Sırada Killzone: Shadow Fall var. Okumaya devam et Killzone: Shadow Fall’dan Soluksuz İzlenecek Bir Video!

Dead Rising 3 E3’te Ortaya Çıktı!

Capcom Vancouver uzun zamandır dedikodu halinde etrafa yayılan Dead Rising 3’ü en sonunda gün yüzüne çıkardı! Okumaya devam et Dead Rising 3 E3’te Ortaya Çıktı!