AC IV’ün Freedom Cry DLC’si İçin Tarih Verildi

Assassin’s Creed IV’te Edward’ın yardımcılığını üstlenen Adewale ile yeni bir maceraya çıkmaya var mısınız?

Adewale ile birbirinden farklı maceralara atılacağımız 9 bölüm içeren yeni indirilebilir içerik paketinin detayları belli oldu. Freedom Cry adını taşıyan DLC 18 Aralık tarihinde Playstation 4 ve Playstation 3 kullanıcılarına sunulacak. Akabinde 17 Aralık tarihinde Xbox One, Xbox 360 ve PC kullanıcıları bu içeriğe kavuşacak.

Son olarak DLC bizi, ana oyundan yani Assassin’s Creed IV: Black Flag’ten yaklaşık 15 yıl sonrasına götürüyor, merakla bekliyoruz.

Ayrıca Assassin’s Creed IV Black Flag incelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed IV: Black Flag’dan Nefes Kesen Bir Video Daha!

Ubisoft’un bayrak gemisi serilerinden Assassin’s Creed’in son halkası Black Flag için yepyeni bir video yayımlandı. Okumaya devam et Assassin’s Creed IV: Black Flag’dan Nefes Kesen Bir Video Daha!

Assassin’s Creed 4 Black Flag’ta Hangi Karakteri Kim Seslendirecek?

Assassin’s Creed serisinin yeni yıldızı Black Flag’tan haberler gelmeye devam ediyor. Okumaya devam et Assassin’s Creed 4 Black Flag’ta Hangi Karakteri Kim Seslendirecek?

Şok Şok Şok! Assassin’s Creed 4’te Multiplayer Gemi Savaşı Yok!

Assassin’s Creed 4’ün baş topluluk temsilcisi bugün CVG konuşarak AC fanlarını üzecek haberi verdi. Okumaya devam et Şok Şok Şok! Assassin’s Creed 4’te Multiplayer Gemi Savaşı Yok!

Assassin’s Creed 4’ten Yeni Resim Ve Sanatsal Çalışmalar

Mart’ı Assassin’s Creed 4 ile açtık diyebiliriz. Oyun hakkında her gün yeni bir bilgi ve görsel içerik yayınlanıyor. Okumaya devam et Assassin’s Creed 4’ten Yeni Resim Ve Sanatsal Çalışmalar

Assassin’s Creed IV’ten İlk Detaylar!

Günlerdir gündemi meşgul eden Assassin’s Creed IV: Black Flag’in ilk detay bilgileri en sonunda açıklandı! Okumaya devam et Assassin’s Creed IV’ten İlk Detaylar!

Assassin’s Creed IV: Black Flag İlk Bakış

Ubisoft, Assassin’s Creed IV: Black Flag ile neyin peşinde? Parayı, oyuncuları ve tarih severleri mıknatıs gibi çeken seri nereye gidiyor? Okumaya devam et Assassin’s Creed IV: Black Flag İlk Bakış