Dedikodu: Yeni Xbox’un Adı Yalnızca “Xbox” Olacak! Ayrıca X-Surface de Geliyor!

Gün geçmiyor ki yeni nesil konsollarla ilgili yeni bir dedikodu ortaya çıkmasın. Bugün de Microsoft cephesinden ilginç bir dedikoduda sıra… Okumaya devam et Dedikodu: Yeni Xbox’un Adı Yalnızca “Xbox” Olacak! Ayrıca X-Surface de Geliyor!

PS4 ve Xbox 720’nin Adı Değişti! En Taze NextGen Dedikoduları!

PS4’ün yeni adı Thebes, Xbox 720’nin ise Kryptos oldu! Çıkış tarihleri de ertelendi! İşte en taze yeni nesil konsol dedikoduları! Okumaya devam et PS4 ve Xbox 720’nin Adı Değişti! En Taze NextGen Dedikoduları!

Thief 4 Yeni Nesil Konsollara Gelecek!

Hırsız Garret’in maceralarının anlatıldığı Thief serisinin en yeni halkası Thief 4’ün yeni nesil konsolların ilk oyunlarından biri olacağı iddia edildi. Resmi Xbox 360 dergisine dayandırılan habere göre “gizlilik – aksiyon” karma türünün hayranları tarafından sabırsızlıkla beklenen Thief 4 önümüzdeki yılın son aylarında bizlerle olacak!.. Okumaya devam et Thief 4 Yeni Nesil Konsollara Gelecek!

Prince of Persia Zero Mu Geliyor?

Ubisoft’un sevilen serilerinden Prince of Persia yeni bir oyuna mı kavuşuyor?.. Daha önce de yeni bir oyuna kavuşacağı iddia edilen seri hakkında yayılan söylentinin bu seferki dayanak noktası ise bir ekran görüntüsü!.. Okumaya devam et Prince of Persia Zero Mu Geliyor?