Disney’in Klasik Oyunları Tekrardan Satışa Sunuldu

Disney’in sevilen 16bit klasikleri Alaaddin, The Lion King ve The Jungle Book; eski günleri yad etmek isteyenler için satışa sunuldu. Okumaya devam et Disney’in Klasik Oyunları Tekrardan Satışa Sunuldu

EA’den Star Wars Açıklaması

Electronic Arts, Star Wars’un yeni filmine oyun yapıp yapmayacakları hakkında konuştu.

LucasArts’ın Disney’in eline geçmesiyle birlikte hali hazırda zaten sağlam olmayan George Lucas’ın imajı iyice zedelendi. Bununla birlikte Disney’in yeni bir Star Wars filmi yapacağı söylentisi serinin fanatiklerinin sinirlerinin daha da gerilmesine neden oldu.

Bütün bu olaylar neticesinde daha önce çok sayıda film oyununa el atmış Electronic Arts’ın Star Wars’ın yeni çekilecek filmi için oyun yapıp yapmayacağı merak konusu olmuştu. Konuyla ilgili Electronic çalışanı Blake Jorgensen’den yeni Star Wars filmine oyun yapmayacakları şeklinde bir açıklama geldi. Jorgensen “Film oyunları ile ilgili bunca yıllık tecrübemizden sonra, film oyunları yapmak istemediğimizden emin olduk, film oyunlarıyla işimiz bitti” şeklinde konuştu.

EA’dan Bir Star Wars Oyunu Daha!

Electronic Arts’a devredilen Star Wars oyun haklarının ardından harıl harıl çalışmalara başlayan DICE, Visceral ve Bioware’in büyük bir gizlilikle sakladıkları projeleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Okumaya devam et EA’dan Bir Star Wars Oyunu Daha!

EA Star Wars’a Özel Bir Stüdyo Açıyor!

Disney’den Star Wars oyunlarını tasarlama izni alan Electronic Arts, merakla beklenen yeni projelerini geliştirmek üzere stüdyo açıyor! Okumaya devam et EA Star Wars’a Özel Bir Stüdyo Açıyor!

Disney Lucas Arts’ı Kapattı! Ya Oyunlarımız?

Birkaç ay önce Disney tarafından Lucas Film ile birlikte 4 milyar dolara satın alınan Lucas Arts kapatıldı! Peki ya oyunlarımız ne olacak? Okumaya devam et Disney Lucas Arts’ı Kapattı! Ya Oyunlarımız?

Obsidian Entertainment Yeni Bir Star Wars Oyunu Peşinde!

Chris Avellone ve Obsidian Entertainment yeni bir Star Wars oyunu yapmak istiyor! Okumaya devam et Obsidian Entertainment Yeni Bir Star Wars Oyunu Peşinde!