Diablo 3 Oyuncuları PS4’te Farklı Hissedecekler

Kısa bir süre önce GamingBolt adlı site üzerinde yapılan bir röportajda, Diablo 3′ün Lider Yapımcısı Alex Mayberry oyunun PS4 hakkında bazı bilgiler verdi. Okumaya devam et Diablo 3 Oyuncuları PS4’te Farklı Hissedecekler

Diablo 3’ün Konsollara Geleceği Tarih Kesinleşti!

Playstation 3 ve Xbox 360 kullanıcılarının sabırsızlıkla bekledikleri Diablo III en sonunda hayranlarıyla buluşacağı tarihe kavuştu! Okumaya devam et Diablo 3’ün Konsollara Geleceği Tarih Kesinleşti!

Diablo III Cross-Platform Olmayacak!

En sonunda konsollara adım atacağı kesinleşen Diablo III’ten kötü haber! PC’nin yanında PS3 ve 4’e de gelecek olan Diablo III platformlar arası oyuna kapalı olacak! Okumaya devam et Diablo III Cross-Platform Olmayacak!

Diablo III’ün Konsol Sürümü Çok Güzel Görünüyor!

Şaşırdınız mı? Bu sözü kimin söylediğini duyunca daha da şaşıracaksınız! Çünkü bunu söyleyen Blizzard’ın yöneticilerinden Rob Pardo’dan başkası değil! Okumaya devam et Diablo III’ün Konsol Sürümü Çok Güzel Görünüyor!

Diablo 3 İle Efsane Cidden Geri Mi Döndü Yoksa Dibe Mi Vurdu?

Efsane haline gelmiş Diablo serisi son oyunuyla karşımızda. Diablo 3 için büyük beklentilerimiz vardı. Bizde herkes gibi onu Diablo 2 ile karşılaştırdık. Sonuç hüsran oldu. Okumaya devam et Diablo 3 İle Efsane Cidden Geri Mi Döndü Yoksa Dibe Mi Vurdu?