E3 2016 – Skyrim Special Edition Geliyor

Söylentiler doğru çıktı, The Elder Scrolls V: Skyrim yeni nesil konsollara ve hatta PC’ye yenilenmiş Skyrim Special Edition adıyla geri geliyor!

Okumaya devam et E3 2016 – Skyrim Special Edition Geliyor

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn İnceleme

Skyrim’in son indirilebilir içeriği Dragonborn sonunda oyuncularla buluştu. Dawnguard’ın yarattığı hayal kırıklığından sonra bakalım Dragonborn bizi cezbedebilecek mi? Okumaya devam et The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn İnceleme

Dragonborn ile Bethesda’dan PC Oyuncularına HD Texture Jesti

Dragonborn DLC’sinin çıkışıyla beraber Bethesda, Steam üzerinden indirilebilen yüksek çözünürlüklü bir kaplama paketi yayınladı. Okumaya devam et Dragonborn ile Bethesda’dan PC Oyuncularına HD Texture Jesti

Skyrim Dragonborn DLC Paketi Playstation 3 ve PC’ye 2013 Yılında Gelecek

Bethesta’nın yaptığı açıklamaya göre Skyrim için yayınlanacak olan en son eklenti paketi Dragonborn, PC ve PlayStation 3 platformları için 2013’ün ilk aylarında satışa sunulacak. Okumaya devam et Skyrim Dragonborn DLC Paketi Playstation 3 ve PC’ye 2013 Yılında Gelecek

‘Neden Oyun Oynuyorsunuz?’ Faaliyeti Sonlandı

Bayram Sevinci’ne ait son faaliyet de bitti. PlayStore sponsorluğunda oyun kazananlar belli oldu.

Öncelikle bir hatırlatma yapalım. Sizden samimi olmanızı ve ‘Neden Oyun Oynuyorsunuz?‘ sorusuna cevap vermenizi istemiştik. Vereceğiniz cevapları bize e-postayla ulaştırdınız, beklediğimizden fazla katılım gerçekleşti. Kurallarımıza uyan uymayan herkesin yazısını okumaya çaba gösterdik. Katılan, yorulan herkese teşekkür ederiz.

Gelen yazıların hepsi bizim için değerli, burada problem yok, fakat çoğu kişi aynı temadan yola çıkmış. Farklılığı, yani oyun kazanacakları, yazmış olduğunuz yazıların içerisinde bulunan cümlelerdeki vurgulardan yola çıkararak seçtik.

Oyun Kazananlar

 • Deniz Özsakarya – Borderlands 2
 • Furkan Kılıçaslan – Dishonored
 • Tolga Arık – The Elder Scrolls V: Skyrim + Dawnguard DLC’si

Not: Kendilerinden izin alıp yazılarını yayımlamayı düşünüyoruz. Daha önce söylediğimiz gibi, gelen maillerinizle (izin alarak) bir yazı dizisi oluşturacağız.

Oyun kazanamayanlar üzülmesin, biliyorsunuz Oyun Fest, oyun vermeden duramıyor.

Oyunları Nasıl Temin Edeceksiniz?

https://www.facebook.com/oyunfest linkini açın. Oyun Fest Facebook sayfası yöneticisine özel mesaj gönderme bölümünden talihliler, kazandıkları oyunun adını e-posta adreslerini yazıp mesaj atmalılar. Böylece biz de talihli ile iletişim kurmuş olacağız ve gerekeni yapacağız.

Not: www.playstore.com üyeliğine sahip olmanız lazım.

Sürpriz Teklif

Bize bu tür yarışmalarda yazı yazan okuyucularımıza yazarlık teklifinde de bulunabileceğiz. Oyun kazansanız da kazanmasanız da lütfen e-postalarınızı kontrol edin, belki size bir gün e-posta göndeririz. Unutmayın, hala ailemize katılma şansınız var veya dışarıdan da bize yazılar gönderebilirsiniz. Daha fazla bilgi için önce buraya sonra da buraya bakabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Yeni faaliyetleri kaçırmamak için bizi takip edin:

https://www.facebook.com/oyunfest
https://twitter.com/oyunfest
https://plus.google.com/116604517343151845401
http://steamcommunity.com/groups/oyunfest/

Bayram Sevincinde 5. Gün: PlayStore Sürprizi

Bayram Sevinci’nde son faaliyet için hazır mısınız? PlayStore sponsorluğunda Dishonored, Borderlands 2 ve The Elder Scrolls V: Skyrim hediye ediyoruz.

Sosyal ağlardan yürtüttüğümüz diğer faaliyetlere nazaran, bu sefer sizi farklı bir uğraş bekliyor. İlk önce hediyelerimizi tam olarak bir öğrenelim:

 • Dishonored
 • Borderlands 2
 • The Elder Scrolls V: Skyrim + Dawnguard DLC’si

Eğer bu oyunlardan birini kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey samimi olmak. Evet, yanlış okumadınız! Sizden samimi olmanızı istiyoruz. Size bir sorumuz var, ödüller cevaplarınızda gizli…

İşte O Soru

Neden oyun oynuyorsunuz?

Yapmanız Gerekenler

 1. Samimi olun.
 2. Sorduğumuz soruya en az 250 en fazla 1000 karakter olmak şartıyla cevap vermelisiniz. Üst sınır biraz daha aşılabilir ama lütfen verdiğimiz değerler büyüklüğünde yazın.
 3. Cevabınızı faaliyet@oyunfest.com’a metin olarak gönderin. Sizden text ya da word dosyası istemiyoruz, bize metin şeklinde e-posta gönderin.
 4. https://www.playstore.com/‘da profil oluşturmalısınız. Zira oyunlarınız PlayStore’daki profilinize eklenecektir.
 5. Sabırla 1 Kasım’ı bekleyin. Sonuçlar 1 Kasım’da sitemizde açıklanacak.

Sonuç Nasıl Belirlenecek?

Yönetim olarak bize göndermiş olduğunuz cevapları okuyacağız, gelen e-postalar arasında bizi en çok etkileyen üç kişiyi seçeceğiz.

Not: Sorumuza cevap vererek oyun kazanamayanlar üzülmesinler! İlerleyen haftalarda ‘Okurlarımız Neden Oyun Oynuyor?’ adlı bir makale dizisiyle yazılarınızı (izin alarak) sitemizde yayımlayacağız. En çok yorum/beğeni alan yazılar ayrıca ödüllendirilecek. Kısacası, biz sizin yüzünüzü güldürmeye gücümüz yettiğince devam edeceğiz…

PlayStore‘a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ayrıca

Yeni faaliyetleri kaçırmamak için bizi takip edin:

https://www.facebook.com/oyunfest
https://twitter.com/oyunfest
https://plus.google.com/116604517343151845401
http://steamcommunity.com/groups/oyunfest/

Beta aşamasındaki forumumuza üye olun, ailemizi beraber şekillendirelim:

http://www.oyunfest.com/forum/forum.php

Playstore’da Elder Scrolls Haftası Başladı

Playstore, 11 Ekim tarihine kadar popüler Elder Scrolls oyunlarında indirim fırsatı sunuyor. Okumaya devam et Playstore’da Elder Scrolls Haftası Başladı

Steam’de Yazılım Mağazası Açıldı ve Elder Scrolls Ucuzladı!

Mükemmel oyunlara yaptığı mükemmel indirimler ile PC piyasasında orjinal oyun satışını çok etkileyen Steam artık yazılımda satacak. Okumaya devam et Steam’de Yazılım Mağazası Açıldı ve Elder Scrolls Ucuzladı!

Geleneksel Steam Yaz İndirimleri Yakında Başlıyor!

Valve bu yaz yine köşeyi dönmenin planlarını yapıyor olsa da indirim beklenen beş oyunu sizler için sıraladık! Okumaya devam et Geleneksel Steam Yaz İndirimleri Yakında Başlıyor!