Darksiders III’ün Çıkış Tarihi Açıklandı, İnanılmaz Koleksiyoncu Sürümleri Duyuruldu!

Bendeki hype tavanı deliyor, o kadar diyeyim
Okumaya devam et Darksiders III’ün Çıkış Tarihi Açıklandı, İnanılmaz Koleksiyoncu Sürümleri Duyuruldu!

THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!

Dün aniden gelen bir duyuruyla iflas bayrağını çeken THQ’dan bugün gelen açıklamalar durumunu endişeyle takip ettiğimiz oyunların geleceğini gösteriyor. Okumaya devam et THQ İflas Etti! Ama Beklediğimiz Oyunlar Gelecek!

Darksiders 2 Wii U’da Nasıl Gözüküyor?

Nintendo’nun yeni konsolu Wii U, kitlesinin beklentilerini karşılamak için Xbox 360 ve PlayStation 3 akranı olarak geliştirildi. Peki başarılı mı? Okumaya devam et Darksiders 2 Wii U’da Nasıl Gözüküyor?

Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Bu yazın kavurucu sıcaklarını daha bir sıcak hale getiren sayılı oyunlardan biri olan Darksiders 2’nin üçüncü genişleme paketi The Demon Lord Belial bugün itibariyle yayınlanmaya başladı! Okumaya devam et Darksiders 2: The Demon Lord Belial Bugünden İtibaren Piyasada!

Darksiders II İnceleme

Darksiders II ailelinizin oyunu olabilir, zira bu sefer konumuz kardeşlik bağları! Okumaya devam et Darksiders II İnceleme

Darksiders II’deki Karakterinizi Yeni Oyuna Taşıyın

Darksiders II’nin yeni bir modu daha açığa çıktı. New Game+ moduyla oyun daha da eğlenceli bir hal alıyor.

THQ bugün Darksiders II’nin oyuncuların ana oyunu bitirdikten sonra da karakterlerini geliştirmelerine imkan sağlayacak arena moduna sahip olacağını duyurdu.

Oyun, Darksiders II oyuncularına aradıkları mücadeleyi sunacak bir savaş arenası içerecek. Oyunculara moddaki 100 farklı düşman dalgasından beşini tamamladıktan sonra ister ödül alma, ister daha iyi ödüllere ulaşmak için bir sonraki beş düşman dalgasıyla savaşma imkânı sunulacak. Ancak oyuncular savaşta öldükleri taktirde hiçbir ödül kazanamayacaklar. Yalnızca en yetenekli oyuncular 100 dalgayı da yenmeyi başarıp en büyük ödüllere ulaşabilecekler.

Darksiders II bu moda ek olarak bir de New Game+ modu içerecek, bu mod sayesinde oyuncular Ölüm karakterlerini yetenek ve ekipmanlarını koruyarak yeni oyuna taşıyabilecekler.

Küresel Marka Yönetimi Başkan Yardımcısı Jim Huntley şöyle yorumluyor: 4“Arena Challenge Modu ve New Game+ işlevi ana oyunu bitirdikten sonra da Ölüm’ü geliştirmeye devam etmeniz için mükemmel fırsatlar. Geliştirdiğiniz bu karakteri çıkacak olan DLC görevlerinde de kullanabileceksiniz.”

Darksiders II Mahşerin dört atlısından biri olan ÖLÜM’ü konu alıyor ve orijinal Darksiders oyununun hikayesindeki olaylarla parallel biçimde ilerliyor. Bu destansı macerada ÖLÜM, Darksiders’ta zamansız yere Kıyameti başlatmakla suçlanan kardeşi SAVAŞ’ı kurtarmak için aydınlık ve karanlık diyarlarda yolculuğa çıkıyor.

Darksiders II PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için Ağustos 2012’de, WiiU için ise WiiU’nun çıkışıyla beraber piyasada olacak. Daha fazla bilgi için www.Darksiders.com adresini ziyaret edebilirsiniz

[divide style=”2″]

Darksiders 2 Hakkında

Kıyamet Günü ile uyandırılan, efsanevi Mahşerin Dört Atlısının en korkulanı olan Ölüm insanlığı kurtarmak ve kardeşinin ismini temize çıkarmak için yolculuğa çıkıyor. Herkesin korktuğu, ama kimsenin kaçamadığı o korkutucu güç olacaksınız.

2010 Ocak ayında piyasaya çıkan orijinal Darksiders IGN’den 2010’un En İyi Fantastik Oyunu ödülünün de dahil olduğu bir çok ödül kazanmıştı. Darksiders kıyameti başlatmakla suçlanan, onurunu geri kazanmak ve kendisini tuzağa düşürenlerden intikam almak için yolculuğa çıkan SAVAŞ’ın hikayesini anlatıyordu.

THQ Hakkında

THQ Inc. (NASDAQ: THQI) dünyanın önde gelen interaktif eğlence yazılımı geliştiricisi ve yayıncılarındandır. Firma popüler oyun sistemleri, kişisel bilgisayarlar, kablosuz cihazlar ve internet için ürünler geliştirmektedir. Merkezi Los Angeles County, Kaliforniya’da bulunan THQ, ürünlerini Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya Pasifik’teki küresel ofis ağları yoluyla satmaktadır. THQ ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi www.thq.com adresinde bulunabilir. THQ, Darksiders ve ilgili logoları THQ Inc.’in ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır.

Microsoft, Xbox, Xbox 360, Xbox LIVE, Xbox logoları ve Xbox LIVE logosu Microsoft Corporation’ın Amerika ve/veya diğer ülkelerdeki ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

“PlayStation” bir Sony Computer Entertainment Inc. tescilli ticari markasıdır.

Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Aral Hakkında

Türkiye oyun pazarının lider firması Aral, 1980’li yılların başlarında, ithalat & ihracat alanında yapılan köklü ekonomik değişikliklerle birlikte ticari faaliyetlerini başlatmıştır. 1990’lı yıllara doğru, bilgisayar oyunları ve oyun konsolları ile faaliyet alanını genişletmeye devam etmiştir. Pazar payının ve çalışan sayısının artışına paralel olarak 1995 – 2009 yılları arasında hizmetlerine devam eden Aral, bu süre zarfında, oyun, oyun konsolları ve elektronik alanda piyasada lider konumda olan markaların tescilini ve distribütörlüklerini almıştır. Aral, Electronic Arts başta olmak üzere; Activision, THQ, Konami, Take 2, Codemasters, Sega, Capcom ve Namco Bandai’nin Türkiye’deki tek ismidir.

Aral, 2010 Ocak ayından bu yana Güneşli ’de kurduğu yeni yapılanmayla, ‘Kaliteli hizmet’ anlayışı için 120 kişilik satış – servis ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. www.aral.com.tr , www.facebook.com/aralgame , www.twitter.com/aralgame

Darksiders 2: The Last Sermon Trailer

Death’in cennet ve cehennem arasında kalmasıyla oyunumuza ironik bir anlam yüklenmişti. Peki Darksiders 2 oyuncular için ne gibi yenilikler içeriyor?

Okumaya devam et Darksiders 2: The Last Sermon Trailer

Darksiders 2: The Last Sermon Videosu Genişletildi

THQ merakla beklenen projesi Darksiders 2 için hazırlanan “The Last Sermon” trailerını genişletti.

Okumaya devam et Darksiders 2: The Last Sermon Videosu Genişletildi