Assassin’s Creed Unity İnceleme

Assassin’s Creed Unity ile yeni nesile adım atan suikastçılar olarak bir durum değerlendirmesi yapalım. Okumaya devam et Assassin’s Creed Unity İnceleme

Assassin’s Creed Unity de Açığa Çıkmak Üzere

Assassin’s Creed Unity yarından itibaren tamamı ile gün yüzüne çıkacak…

Okumaya devam et Assassin’s Creed Unity de Açığa Çıkmak Üzere

Assassin’s Creed Pirates İçin Tarih Verildi

Ubisoft, yeni mobil Assassin’s Creed oyunu Pirates’a dair önemli bilgiler verdi. Ek olarak oyundan video ve görseller de yayınlandı.

Ubisoft’un iOS ve Android destekli mobil platformlar için geliştirdiği Assassin’s Creed Pirates, 5 Aralık 2013 tarihinde piyasaya çıkacak. Fiyatının ise 4.99 dolar olacağı belirtildi.

Bu oyunla ilgili açıklamlara bakacak olursak daha çok deniz savaşları ile meşgul olacağız. Yapımcılar iddialı zira oyunun deiz savaşları ve yemyeşil adalarıyla harika bir atmosfere ve kaliteli grafiklere sahip olduğu dile getiriliyor.

Ekran Görüntüleri:

Video:

Assassin’s Creed oyunları hakkında daha fazla bilgiyi www.assassinscreed1092.com sitesinden edinebilirsiniz.

Assassin’s Creed IV: Black Flag 5’i 1 Arada Olacak!

Korsan temalı yeni AC oyunu Black Flag, oyunun üreticilerinden Sylvain Trottier’e göre daha önce çıkan beş oyunun en iyi özelliklerini tek oyunda toplayacak. Nasıl mı? Okumaya devam et Assassin’s Creed IV: Black Flag 5’i 1 Arada Olacak!

Assassin’s Creed Revelations Texture Mod

Assassin’s Creed Revelations’ta kendi modanızı kendiniz oluşturun. Her kostüm üzerinde ve hatta Ezio’nun yüzünde değişiklikler yapın. Okumaya devam et Assassin’s Creed Revelations Texture Mod