Halo: Spartan Assault’un Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bugün resmi sitesinde duyurulduğu üzere Halo: Spartan Assault, Xbox One için 24 Aralık 2013’te dijital indirme yoluyla 14.99 Dolar’a satışa çıkacak. Xbox One ve Xbox 360 için çıkacak Halo: Spartan Assault, 30’un üzerinde görev, tamamiyle yeni Co-op mod ve Operation Hydra genişleme paketini içeriyor.

Ayrıca Windows 8 ve Windows Phone 8 için Halo: Spartan Assault’u 15 Aralık 2013’ten önce satın alan Halo hayranlarının Xbox One versiyonunu 4.99 Dolar indirimli fiyattan satın alma hakkı olacak.

Xbox 360 için Halo: Spartan Assault 2014 Ocak’ında piyasaya çıkacak.

Assassin’s Creed Pirates İçin Tarih Verildi

Ubisoft, yeni mobil Assassin’s Creed oyunu Pirates’a dair önemli bilgiler verdi. Ek olarak oyundan video ve görseller de yayınlandı.

Ubisoft’un iOS ve Android destekli mobil platformlar için geliştirdiği Assassin’s Creed Pirates, 5 Aralık 2013 tarihinde piyasaya çıkacak. Fiyatının ise 4.99 dolar olacağı belirtildi.

Bu oyunla ilgili açıklamlara bakacak olursak daha çok deniz savaşları ile meşgul olacağız. Yapımcılar iddialı zira oyunun deiz savaşları ve yemyeşil adalarıyla harika bir atmosfere ve kaliteli grafiklere sahip olduğu dile getiriliyor.

Ekran Görüntüleri:

Video:

Assassin’s Creed oyunları hakkında daha fazla bilgiyi www.assassinscreed1092.com sitesinden edinebilirsiniz.

Remember Me’nin Çıkış Tarihi Yeni Bir Video İle Açıklandı

Capcom, Remember Me’nin PlayStation 3, Xbox 360 ve PC formatlarında, Avrupa’da 7 Haziran 2013’te çıkacağını onayladı. Son trailer ise oldukça etkileyici. Okumaya devam et Remember Me’nin Çıkış Tarihi Yeni Bir Video İle Açıklandı

Sony Beyond: Two Souls Çıkış Tarihi İle İlgili Söylentilere Cevap Verdi

Sony PlayStation Web sitesinde yayınlanan Beyond: Two Souls çıkış tarihinin bir hatadan dolayı eklendiğini ve oyun için kesin bir çıkış tarihi belirlemediklerini duyurdu. Okumaya devam et Sony Beyond: Two Souls Çıkış Tarihi İle İlgili Söylentilere Cevap Verdi